Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 05.2020 

Zdrowie: Odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana, FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: przyjazna

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: przyjazna

Inne:


Nova o sobie:

5 marca 2021 r.

Hej! Jestem Nova, ale chyba nie już taka nowa, choć lubiąca nowości i poznająca świat. Taki żarcik słowny. Uwielbiam poznawać nowe osobistości- kocie i człowiecze. W moim domu tymczasowym mam kontakt z Muffinką, która też jest podopieczną Fundacji, poza tym są jeszcze 2 równie sympatyczne kocie rezydentki. A nasz „tymczasowy człowiek” jest naprawdę super! Tyle że… chciałabym znaleźć dom stały. Taki jeden jedyny. Nie będę potrzebowała już wtedy niczego innego. A każda nowa rzecz, którą poznam i z którą się obędę, znajdzie się właśnie w tym jednym wspaniałym miejscu z moim cudownym człowiekiem. Bardzo lubię ludzi i mam nadzieję, wiem, że znajdzie się taki ktoś, kto będzie chciał się mną zaopiekować, zaprzyjaźnić i zapewnić mój własny, przytulny kąt.

Poznaj historię Novy:

4 marca 2021 r.

Nova – czyli 100% burego kota w kocie.
Wszyscy miłośnicy szaroburych kotów zachwycą się tą niezwykłą kotką, tak jak i my się zachwycamy. Mały tygrysek, archetyp burego kota. No cudo! Koteczka jest u nas nowa, czemu zawdzięcza jeszcze nie do końca doprecyzowane imię. Wąsatka ma dopiero rok, jest przyjazna w stosunku do ludzi, wysterylizowana, zdrowa.

No nic tylko brać i kochać!

06 kwietnia 2021 r.

Nova przeprowadziła się po lanym poniedziałku do domu stałego. Trzymamy kciuki, żeby jak najszybciej poczuła się w nim jak u siebie!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)