Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 10.2019

Zdrowie: zaszczepiony, wykastrowany

Stosunek do ludzi: przyjazny, uwielbia się tulić

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny, chce się bawić z nimi

Inne:

Ptyś o sobie:

Wkrótce…

Poznaj historię Ptysia:

25 marca 2021 r.

„Cześć! Jestem Ptyś! Jeszcze niedawno (bo raptem w lutym) byłem biedny zmarznięty i co najważniejsze – głodny, więc w akcie desperacji, kierowany zapachem chrupek o smaku wędzonej rybki zaszedłem prosto pod drzwi wolontariuszki Fundacji Głosem Zwierząt i zacząłem miauczeć. Pięknie to rozegrałem, bo od razu przybiegli, nakarmili mnie, ogrzali i zabrali do wetka, żeby zaszczepić i zrobić jakieś tam podstawowe badania. Tam się dowiedzieli, że mam około 1,5 roku, jestem w pełni zdrowym chłopakiem po kastracji. Mam mnóstwo energii. Nie boję się innych kotków i chętnie bym się z nimi pobawił tylko jakoś na mnie te w domu tymczasowym warczą. Musimy jeszcze się dogadać, będę próbował oczarować ich swoim urokiem osobistym – na ludzi zadziałało, to na te koty może też w końcu zadziała.
Za to z człowiekami uwielbiam się tulić (z wzajemnością) i mam do nich wielką cierpliwość. Nie gryzę i nie drapię, no chyba, że w ferworze zabawy. Umiem korzystać z kuwety i nie przesmradzam z jedzonkiem (może być każde: mokre, suche, rano, wieczór, popołudniu! można śmiało powiedzieć, ze jedzenie to moje hobby). Chętnie poznałbym moich kumpelków na zawsze, więc jeśli Ci się podobam – przesuń w lewo!”

Jeśli Ptyś zdobył Twoje serce i chciałbyś zaprosić go do swojego życia, by móc go karmić i głaskać, gdy tylko najdzie Cię ochota, przeczytaj jak to zrobić:

21 maja 2021 r.

Dzisiaj Ptyś wyruszył w najważniejszą podróż swojego życia – pojechał do swojego nowego, stałego domu! Bez cienia wątpliwości możemy stwierdzić, że kociak podbił serce swoich nowych opiekunów. Z początku marzyli oni o spokojnym zwierzaku, ale jak zobaczyli Ptysia, to od razu zostali oczarowani i zakochali się na zabój – nawet filmiki z szalonymi zabawami kota nie zmieniły ich zdania, uznali je za bardzo słodkie. Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej nowej rodziny Ptysiu!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)