Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

8 września 2021
Rivka jako kilkutygodniowe szczenię została wyrzucona w kartonie na ulicę wraz z innym szczeniaczkiem, który miał tyle szczęścia, że od razu został przez kogoś przygarnięty. Riva spędziła miesiąc w domu u osób, które ją znalazły, jednak ze względu na nieodpowiednie warunki musiała zostać stamtąd zabrana i obecnie przebywa w domu tymczasowym pod Poznaniem. Zrobimy wszystko, aby ta urocza sunia nie była w nieskończoność przenoszona z miejsca na miejsce jak niechciany mebel. Rivka jest niezwykle mądrym i fajnym szczeniaczkiem. Chcemy znaleźć jej jak najlepszy dom, z którego nigdy już nie będzie musiała się ruszać i zazna w końcu spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Riva ma około 4 miesięcy, a przed sobą całe życie. Rivka jest zdrowa, posiada już dwa komplety szczepień. Docelowo będzie małym pieskiem. To niezwykle rezolutny i mądry szczeniaczek, mieszka w domu z innym psem i dwoma kotami. Szukamy dla niej odpowiedzialnych opiekunów, którzy będą ją kochać i dbać o nią do końca jej dni!
20 października 2021
Choć start w życie miała niezbyt ciekawy, to wszystko wskazuje na to, że od dzisiaj będzie już wszystko dobrze. Rivka zamieszkała w nowym domu w towarzystwie fantastycznych i empatycznych ludzi, którzy zadbają o to, aby wyrósł z niej fajny i zrównoważony pies. Dziewczynka dorastać będzie w towarzystwie dorosłej już Pajdy oraz dwóch dojrzałych i dostojnych królików, które nauczą ją tego, co w życiu jest naprawdę ważne. Choć może być też tak, że to Rivka od czasu do czasu wejdzie w rolę nauczyciela, bo dotychczas dała się poznać jako bardzo rezolutna i przebojowa istota. Jakby nie było, będzie dobrze, tego jesteśmy akurat pewni. Dziękujemy Zuzie i jej rodzinie za przygarnięcie Rivki do swojego grona!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047