Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

20 stycznia 2021

Naszą najnowszą podopieczną została właśnie Rózia, młoda suczka w typie terriera. Rózia ma mniej więcej 2, może 3 lata i jest stosunkowo niedużym pieskiem, waży bowiem ok 10 kilogramów. Jest bardzo sympatyczna i chętna do zawierania nowych znajomości, choć potrzebuje zawsze trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacją. Żywo interesuje się tym, co dzieje się na terenie schroniska, tak czynnościami opiekunki, jak i zachowaniem innych zwierząt. Rózia jest grzeczna w stosunku do psów, nie boi się ich i ładnie się z nimi komunikuje, toleruje również koty, więc nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, żeby zamieszkała w domu z innymi zwierzętami. Na smyczy chodzi bardzo ładnie, nie ciągnie, a na spacerach jest zawsze bardzo grzeczna, dzięki czemu czas spędzany w jej towarzystwie to zawsze czas przyjemny. Kocha wolność i odpięta ze smyczy cieszy jak szczeniak. Rózia jest zdrowa, ma aktualne szczepienia i zastosowaną profilaktykę na pasożyty wewnętrzne i zewnętrzne. Szukamy dla niej domu w spokojnej i przyjaznej psom okolicy z łatwym dostępem do terenów zielonych.
10 lutego 2021
Rózia zawarła właśnie chyba najważniejszą znajomość w swoim życiu, znajomość na lata, na dobre i na złe. Choć oczywiście życzymy wszystkim, aby tego złego nie było wcale, a wcale, bo po co komu to złe. Nowi opiekunowie Rózi zbiorowo, całą rodziną są w niej bez pamięci zakochani, a my tej miłości kibicujemy z całych sił, niech wypełnia życie świeżo powiększonej rodziny każdego nowego dnia. Dziękujemy za przygarnięcie Rózi do swojego domu, to była naprawdę dobra decyzja!

[nggallery id=2122]

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 737 860 972