Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy
11 kwietnia 2021
Rzepka i Kawka to dwie słodkie i urocze dziewczyneczki, które dziś trafiły pod naszą opiekę. Maluchy przyszły na świat w gospodarstwie w największe mrozy, mogąc liczyć tylko na swoją mamę, która bardzo się starała je ogrzać i wykarmić. Pani, która dopuściła do rozmnożenia swojej suki, bardzo chętnie pozbyła się szczeniąt, ale na kastrację suki już się nie zgodziła. Będziemy dążyć do tego, żeby jednak zmieniła zdanie. Dzieciaczki są ciekawskie, ale bardzo ostrożne. Potrzebują więcej czasu na zawarcie nowych znajomości. Jak na szczeniaczki są dosyć spokojne, lubią wspólne zabawy i chętnie pakują się na kolana do osób które znają. Bardzo potrzebują wsparcia i poczucia bezpieczeństwa. Rzepka (ruda) jest odrobinkę bardziej odważna od swojej siostrzyczki Kawki (czarna podpalana). Dziewczynki mają 2,5 miesiąca i zaraz będą gotowe do adopcji. Mieszkają w domu tymczasowym z innym psem i kotami. Powinny zamieszkać w bardzo spokojnych okolicach, z dala od miejskiego hałasu i zgiełku, którego nie znają i którego się boją. Rzepka i Kawka są zdrowe, znajdują się pod opieką lekarza weterynarii.
27 kwietnia 2021
Rzepka ma już swój dom! Nasza rezolutna dziewczynka pożegnała się z siostrą i całą tymczasową rodzinką, i bez strachu poszła na swoje. W nowym miejscu odnalazła się bardzo szybko, co zupełnie nas nie dziwi, bo trafiła pod opiekę fantastycznych, ciepłych i empatycznych ludzi, w towarzystwie których nie sposób nie poczuć się dobrze. Wraz z adresem Rzepka zmieniła również swoje imię i od teraz znana będzie jako Tajga. Jej czworonożnym współlokatorem jest kot Roman, stateczny rezydent, który z pewnością pokaże dorastającej panience na czym polega ład i domowy porządek. Przed Tajgą wiele wędrówek po leśnych bezdrożach, nowych doświadczeń i przygód, jej przyszłe życie z pewnością nie będzie nudne. Dziękujemy za przygarnięcie naszej maludy i życzymy wszystkiego dobrego!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 737 860 972