Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzony: 04.2020

Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany, testy fiv/ felv ujemne

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny

Inne:

Samuel o sobie:

14 września 2020 r.

Good Morning, jak się macie? 

Mam na imię Samuel, mam ok 4 miesięcy i szukam domu! Może znasz kogoś kto szuka takiego uroczego kociaka, jak ja? Byłem kiedyś trochę nieśmiały, ale właściwie, to już nie jestem. Wystarczy poświęcić mi troszkę uwagi, kluczem do mego serca jak u większości kociaków, będzie zabawa. Wędki, piłeczki – uwielbiam! Jestem też bardzo ciekawski, więc myślę, że szybko się dogadamy. Nie mogę się doczekać, aż zaczniemy wspólnie odkrywać uroki wspólnego mieszkania, daj mi tylko szansę i pokaż ile tracę nie mając swojego własnego człowieka. 

Zapraszam do wypełniania ankiety, link znajdziecie tutaj http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot.

Poznaj historię Samuela:

16 lipca 2020 r.

Guzman, Ander, Kajetana, Samuel i Carla polecają się do adopcji!
A teraz quiz – jakiego serialu naoglądały się wolontariuszki FGZ, że biało-czarne kociaki otrzymały takie hiszpańskie imionka?

3 września 2020 r.

Czy ktoś może od nas zabrać te nastolatki?
Dlaczego one nie poszły do szkoły 1 września?
Gang kociej młodzieży dzieciństwo spędza w naszej kociarni. Koty rosną i z małych kulek stają się nastolatkami, równocześnie rozsadzając mury kociarni ciągłą zabawą, gonieniem, brojeniem.
Na zdjęciach, zadowoleni z siebie, Kajetana, Guzman, Ander, Samuel, Carla.
Adoptuj je! Prosimy…
Przeczytaj jak to zrobić:

30 grudnia 2020 r.

Jakiś czas temu nasz kawaler pojechał do domu tymczasowego, gdzie zamieszkał z naszymi byłymi podopiecznymi Mayumi oraz Stasiem. Początkowo chłopak był troszkę przestraszony, ale bardzo szybko zrozumiał, że nie ma co się bać bo gdy wyjdzie ze swej skrytki będzie czekać na niego mnóstwo atrakcji. Teraz Samuel doskonale czuje się w domu tymczasowym, biega, tuli się, przychodzi na mizianki,ale w dalszym ciągu rozgląda się za domem stałym. Komu tego cudownego chłopaka?

5 lutego 2021 r.

Dom tymczasowy Samuela stwierdził, że nie potrafi się rozstać z tak uroczym kociakiem i postanowił stać się dla niego domem stałym. Cieszymy się z takiego obrotu sprawy!

Pozdrowienia z domu stałego:

8 kwietnia 2021 r.

W moim domu stałym z pewnością nie można się nudzić. Po pierwsze jest tu cudownie! Bezpiecznie, ciepło, milusio, przyjemnie, przyjaźnie z moimi kochanymi właścicielami. Po drugie oprócz mnie są tu dwa inne koty! Też kiedyś były w Fundacji, a teraz tworzymy niezłe trio. Wszyscy mamy bardzo podobną historię. Z kociarni do domu tymczasowego wzięli nas nasi obecni właściciele. A potem nas adoptowali! Oczywiście było to w nieco innym czasie, ale to nie ma znaczenia. Przemiana tak cudownego domu z tymczasowego na stały, to chyba najlepsze co może się kotu przytrafić. A przynajmniej w moim mniemaniu. Nasze imiona też uległy zmianie. Niegdyś Mayumi, Staś i Samuel, dzisiaj Yumi, Fofo i Kulfonik. Jesteśmy niczym trzej muszkieterowie pod opieką naszych niesamowitych człowieków. Cieszę się, że trafiłem właśnie na nich i że miałem takie szczęście!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)