Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 2017r.

Zdrowie: zdiagnozowana cukrzyca – kotka musi przestrzegać diety, by uniknąć podawania insuliny

Stosunek do ludzi: lubi kontakt z człowiekiem

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne: tulaśna, lgnie do człowieka, gadatliwa

Sawa o sobie:

8 kwietnia 2021 r.

Czuję się dość samotnie. Siedzę w klatce i nawet nie mam jak się pobawić z innymi kotami w kociarni, ponieważ zdiagnozowano u mnie cukrzycę i muszę przestrzegać jakiejś tam diety. Człowieki to ogarniają, ale ja nie i nie potrafię rozróżnić mojej karmy od karmy innych kotów, dlatego muszę siedzieć w klatce- żeby nie połknąć czegoś, przez co usiałabym przyjąć insulinę. Podobno to nie jest trudne, ale to już musicie pytać wolontariuszy z Fundacji. Na pewno udzielą Wam wszystkich niezbędnych informacji. Poszukuję domu tymczasowego, bo tak bardzo mi brakuje kontaktu! A uwielbiam towarzystwo, naprawdę. Wolontariusze dobrze się mną zajmują i mnie głaszczą, ale mają też inne koty na głowie i po prostu… naprawdę bardzo bym chciała mieć jakiegoś człowieka, by móc się przytulić, jakiś dom, żeby móc spokojnie biegać bez obaw, że zjem nie tę karmę co trzeba. Uwielbiam wszelkiego rodzaju pieszczoty i kontakt z człowiekami. Gdybym tylko miaaaaaaaaaaała jakiś dom…

Poznaj historię Sawy:

16 stycznia 2021 r.

Dzisiaj trafiła do nas kolejna tulaśna koteczka Sawa!

13 marca 2021 r.

Koteczka SAWA bardzo pilnie potrzebuje domu tymczasowego! Ma cukrzycę.

Na razie, dzięki diecie, udaje się uniknąć konieczności podawania insuliny, jednakże tak rygorystyczna dieta sprawia, że kotka mieszka w klatce. Nie możemy jej wypuścić w kociarni luzem wraz z innymi kotami, których karma zagraża zdrowiu Sawy.

Kotka ma około 3-4 lata, jest niezwykle towarzyska i miziasta. Pilnie potrzebny dom tymczasowy, który pomoże jej przestrzegać diety.

 

16 kwietnia 2021 r.

Takie widoki łamią nasze serducha codziennie.
W kociarni w Poznaniu, w schronisku w Dopiewie. Cudowni przyjaciele za kratami, proszący o odrobinę uwagi, głaskanie, wolność i jedzenie.
Wolontariat wymaga wyrobienia w sobie sporej odporności, przy jednoczesnym zachowaniu empatii i wrażliwości.
No ale dość o nas… bohaterką zdjęcia jest SAWA. Sawa ma cukrzycę, wymaga specjalnej opieki. Pięknie prosimy o dom stały lub choćby tymczasowy dla tej cudnej puchatej kulki, proszącej o atencję i miłość.

28 maja 2021 r.

Nasza kochana Sawa znalazła już swój stały dom! Co prawda na początku był to jedynie dom tymczasowy, ale dzięki niesamowitemu urokowi kotki, jej opiekunowie przełamali się i zdecydowali otoczyć ją miłością już na zawsze. Bardzo cieszymy się z takiego obrotu spraw – serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego dla Sawusi i jej nowej rodziny!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)