Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 09.2020 r.

Zdrowie: odrobaczona

Stosunek do ludzi: w pierwszym kontakcie nieśmiała, po chwili głaskania otwiera sie na człowieka

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne: lubi zabawy piłeczką, myszką, wędką i wszystkim co wpadnie jej w łapki

Shanti o sobie:

Wkrótce…

Poznaj historię Shanti:

23 listopada 2020 r. 
Dzień jak codzień, telefon – w Konarzewie mały, chudy kociak z zaropiałymi oczami. Jednemu udało się kilka dni wcześniej znaleźć dom, został jeszcze jeden. Za oknem zimno i deszcz. Wszyscy wiedzieliśmy, że w obliczu nadchodzącej zimy, dzieciak nie poradzi sobie sam na dworze. Tak oto trafiła do nas kolejna mała istotka, która otrzymała imię Shanti. Jest wystraszona, ale nie ma się co dziwić – to dopiero pierwszy dzień naszej znajomości. Leczymy oczka, przekonujemy, że ludzie nie są źli i już niebawem będziemy szukać domku. Jesteśmy przekonani, ze z tak niecodzienną urodą, Shanti szybko go znajdzie.
17 grudnia 2020 r.
Shanti, nazywana też przez wolontariuszy świnką morską, ma się coraz lepiej. Leki zadziałały, oczy wypiękniały, apetyt dopisuje, a sam dzieciak coraz bardziej otwiera się na ludzi. W pierwszym kontakcie potrafi syknąć, ale kiedy się ją chwilę pogłaszcze, mruczy i nadstawia brzuch do głaskania. Jak na młodego kociaka przystało lubi zabawy wszystkim co jej w łapki wpadnie.
09 stycznia 2021 r. 
Po dwóch miesiącach pobytu w kociarni, Shanti w końcu opuściła kociarnią i zamieszkała w domu stałym. Wszystkiego dobrego malutka.

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)