Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

27 lutego 2021
Toni, Tamiś i Tilo to trójka uroczych, słodkich i pięknych kluseczek, które wraz ze swoją mamą Tilką trafiły do nas pod koniec lutego, mając wówczas około 3 tygodni. Dzieciaczki przyszły na świat gdzieś pośrodku niczego, w czasie największych zimowych mrozów, nie mając żadnego schronienia i mogąc liczyć tylko na swoją mamę, która jak tylko umiała starała się wykarmić i ogrzać swoje maluchy. Niestety nie wszystkie szczeniaczki z miotu miały tyle szczęścia, co nasza trójka… Kilka szczeniąt zmarło zanim dotarła do nich pomoc… Nie wiemy jakie były wcześniejsze losy Tilki – czy została z premedytacją porzucona w zaawansowanej ciąży, czy też błąkała się od dłuższego czasu, a poród w naszej okolicy był tylko przypadkiem i pewnie nigdy się tego nie dowiemy. Wiemy jednak, że Toni, Tamiś i Tilo muszą trafić do najlepszych możliwych domów, aby byli już do końca swoich dni bezpieczni i nigdy nie zaznali krzywdy ze strony człowieka. Maluchy są urocze, jak na szczeniaczki przystało, gdy nie śpią to wszędzie ich pełno, a gdy śpią to otacza je atmosfera pełna miłości, słodkości i wszelkiego dobra. Są żywo zainteresowane otaczającym je światem, który za chwilę zaczną dokładnie poznawać, bo ich pulchniutkie łapki zaczynają nieść ich dalej i dalej. Toni (dziewczynka) i Tamiś (chłopiec) są bardzo towarzyskie i dosyć spokojne, lubią wspólne zabawy i chętnie pakują się na kolana. Tilo (chłopiec) zdradza zamiłowanie do odkrywania nowych miejsc – jeżeli ktoś ma czmychnąć przez otwarte drzwi to na pewno będzie to on – a nowe miejscówki z powodzeniem wykorzystuje do ucinania sobie kolejnych drzemek. Maluszki będą gotowe do adopcji po 10 kwietnia, powinny zamieszkać w spokojnych okolicach, z dala od miejskiego hałasu i zgiełku. Szczeniaczki są zdrowe, znajdują się pod stałą opieką lekarza weterynarii.
Szukamy dla nich kochających domów, ale też domu tymczasowego, który zaopiekuje się maluszkami i ich mamą Tilką.
8 kwietnia 2021
Nasze kluski rosną jak na drożdżach, do nowych domów mogą się przeprowadzać po 10 kwietnia, a tymczasem tylko Tilo pakuje pomału walizeczkę i rusza w świat. Toni i Tamiś nadal czekają na tych jedynych, kochających ludzi! Toni to bardzo rezolutna panienka a jej braciszek należy do grona myślicieli i woli się zastanowić czy się opłaca, zanim coś zrobi. Cała trójka jest bardzo ciekawska i wszędzie ich pełno, ale jak przychodzi czas na drzemkę, to padają tam gdzie stoją. Ogromnie dziękujemy Lidce z Hotel Dla Psów „Ogród Pegi” za uratowanie nas z opresji i przygarnięcie gromadki razem z ich mamą na tymczas!
18 kwietnia 2021
Jedyna dziewczynka wśród trójki maluchów Tilki jest równie rezolutna, co jej dwa bracia i jednocześnie tak samo delikatna, jak jej urocza mama. Toni to pełna wdzięku młoda panienka, otwarta na świat i nowe doświadczenia, chętnie uczestnicząca w psotach z braćmi, ale potrafiąca również wyciszać się i zajmować sama sobą, bez angażowania wszystkich w zasięgu wzroku. Nie wiemy, czy to właśnie ta samodzielność tak bardzo urzekła Martę i Dominika, ale wiemy jedno – decydując się na podarowanie tej maludzie domu, podjęli bardzo dobrą decyzję! Toni to bardzo mądra sunia, która pod okiem tak bardzo zaangażowanych opiekunów na pewno wyrośnie na świetnego, zrównoważonego psa, za co mocno trzymamy kciuki. Dziękujemy za podarowanie małej domu!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047