Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 2012 r.

Zdrowie: wykastrowana, odrobaczona, zachipowana, zaszczepiona, testy Fiv/ Felv ujemne

Stosunek do ludzi: bardzo przyjazna

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: pozytywny

Koty: typowa jedynaczka. Bardzo denerwuje ją gdy, któryś z kotów jest za blisko.

Inne:  

 

Tora o sobie:

9 września 2020 r. 

To ja Tora – królowa kociarni. Tak, proszę Państwa. Koci koledzy doceniali mnie i uznali, że komu jak komu, ale mnie ten tytuł zdecydowanie się należy. Kociarni towarzysze czuli  respekt przede mną, kiedy szłam oni się odsuwali, budziłam podziw. No dobrze, nie będę zmyślać – oni się mnie bali, a ja też niezbyt lubiłam przebywać w ich  towarzystwie. Nie lubię za bardzo innych kotów, denerwują mnie. Poza tym, jestem bardzo fajną panną. Może minusem jest, że muszę być jedynaczką, ale za to będę super kompanką, a przecież są ludzie, którym jeden kot do szczęścia wystarczy. Bo ludzi to ja uwielbiam, lubię być głaskana, lubię się przytulać.Ogólnie uwielbiam przebywać z człowiekiem. Nie ma nic lepszego od ludzkich rąk, które głaszczą, czuję się wtedy mega szczęśliwa.

Uroków życia z człowiekiem doświadczyłam dzięki byciu w domu tymczasowym. Jest tu bardzo fajnie, ale niestety nie mogę tutaj zostać na zawsze, dlatego Moi kochani może zwrócilibyście na mnie uwagę i zechcieli przygarnąć pod swój dach? Wierzcie mi jestem super kotem. Mam ok 8 lat i jestem w pełni zdrowym kotkiem.

Niech Was nie zrazi mój wiek – zamierzam pożyć jeszcze co najmniej drugie tyle.  

 

Poznaj historię Tory:

27 lutego 2020 r.

Witamy na pokładzie naszą nową podopieczną – Torę. Podobno kotka była przez 11 dni zamknięta bez jedzenia, jedynie z wodą. Diagnozujemy i mamy nadzieję, że szybko stanie na nogi.

16 kwietnia 2020 r.

Królowa Tora w kociarni rządzi i dzieli!
To jej mają być wszystkie zabawki i ona może leżeć na najlepszych legowiskach. Jeśli akurat najdzie ją ochota na patrzenie na ptaki, to ona zajmuje parapet, nikt inny.
Tora ma około 8 lat i wie jak trzeba żyć, by wszyscy jej służyli. Szukamy dla królowej domu tymczasowego lub stałego, zanim wszystkie pozostałe koty w kociarni zepchnie do lochów. Aha, Tora kocha ludzi. Wiadomo, są po to by ją karmić i głaskać.

 

 

18 maja 2020 r.

Tora zakończyła rządy w bawialni i przeprowadziła się do domu tymczasowego. Po zdjęciach wnioskujemy, że raczej nie tęskni za kociarnią.

5 października 2021 r.

Tora już więcej nie będzie poszukiwać domu stałego – okazało się, że miała go tuż pod nosem! Tymczasowa opiekunka podjęła najważniejszą decyzję w życiu kotki i adoptowała ją. Bardzo cieszymy się z takiego obrotu spraw i gratulujemy!

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)