Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzony: w trakcie ustalania

Zdrowie: w trakcie leczenia

Stosunek do ludzi: przyjazny, lgnie do człowieka

Stosunek do dzieci: nie boi się ich, jest chętny do zabawy

Psy: nie miał kontaktu

Koty: nie miał kontaktu

Inne:

Wiśniak o sobie:

Wkrótce…

Poznaj historię Wiśniaka:

28 kwietnia 2021 r.

Wiśniak to pewny siebie młody koteczek, który lgnie do człowieka i kiedyś musiał mieć kochający dom. Znaleziony zaniedbany, niewykastrowany, ze świerzbem w uszach i bardzo zarobaczony okazał się kotkiem który umie zachować czystość w domu i uwielbia być na kolanach u człowieka. Kotek może zamieszlać w domu z dziećmi. Nie boi się ich i jest chętny do zabawy. Stosunek do innych kotów imnych zwierzat jak dotąd nieznany ponieważ przebywa na razie na kwarantannie. Szukamy dla koteczka odpowiedzialnego domu gdzie bedzie miał swoje miejsce na kanapie, pełną miskę i dużo miłości.

14 maja 2021 r.

Oto Wiśniak! Szuka domu!
Wiśniak to pewny siebie młody koteczek, który lgnie do człowieka jak magnes. Można powiedzieć, że ta cecha charakteru uratowała jego bezdomne futro, bo gdy był w potrzebie, przyszedł do przedstawicieli gatunku ludzkiego i nachalnie upomniał się o pomoc 😉
Podejrzewamy, że kiedyś musiał mieć kochający dom. Może się zagubił? Może został porzucony? Jest tak ufny, jak gdyby dobrze znał człowieka.
Znaleziony został na ulicy Wiśniowej (stąd wymyślne imię) – zaniedbany, niewykastrowany, zarobaczony i ze świerzbem w uszach. Jednak gdy tylko otoczono go opieką i poddano zabiegom higieniczno- odświeżającym, okazał się być kotkiem czyściutkim, stworzonym do mieszkania w domu. Wzorowo korzysta z kuwety w domu i uwielbia spędzać wolny czas na kolanach człowieka.
Wiśniak może śmiało zamieszkać w domu z dziećmi. Nie boi się ich i jest chętny do zabawy, co nie jest częste u przedstawicieli kociego gatunku. Inne koty też akceptuje!
Szukamy dla Wiśniaka odpowiedzialnego domu, w którym znajdzie swoje miejsce na kanapie, pełną miskę i dużo miłości.

Rozważasz adopcję zwierzaka z fundacji? Dowiedz się jak to zrobić – w kilku prostych krokach:

17 maja 2021 r.

Kiedy rodzice adopcyjni dowiedzieli się, że kotka-rezydentka w domu tymczasowym nie przepada za Wiśniakiem, podjęli bardzo szybką decyzję o „ratowaniu” swojego kociego dziecka z opresji – w efekcie tego już dzisiaj Wiśniak pojechał do domu stałego! Bardzo cieszymy się z takiego obrotu spraw i życzymy Wiśniakowi samych przyjemności na nowej drodze życia!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)