Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy
24 kwietnia 2022
Ali ma zaledwie ponad rok a już poznał czym jest bezdomność. Trafił do nas jakiś czas temu bardzo smutny i zdezorientowany. Nie wiemy co spotkało go wcześniej, jednak jego ciałko całe w bliznach podpowiada nam, że nic dobrego… Pogryzły go psy czy zrobił mu to człowiek? Chyba wolimy nie wiedzieć. Jak najszybciej chcielibyśmy znaleźć mu kochający dom, żeby nie musiał dalej męczyć się w schroniskowym boksie i poczuł jak to jest być kochanym. Ali jest energicznym psem – przez to pobyt w schroniskowym boksie jest dla niego wyjątkowo trudny. Jednak na spacerze zmienia się, wycisza, zaczyna pokazywać jakim psem jest naprawdę. A jest miły i wesoły, spragniony kontaktu z człowiekiem i długich spacerów. Szukamy dla niego domu świadomego, że to młody pies, który potrzebuje kontaktów z innymi psami, odpowiednich spacerów, możliwości uczenia się i doświadczania. Ali może zamieszkać z innym miłym psem. Jest wielkości beagle’a, waży 17 kg. Mamy nadzieję, że ten fajny pies nie będzie musiał długo czekać!
1 lipca 2022

Kochany Ali zamieszkał właśnie w swoim nowym, od zawsze wyczekiwanym domu. Zamianę schroniskowego boksu na przytulne mieszkanie przyjął nie tylko z wielką radością, ale i wielką klasą, bo od pierwszego dnia zachowuje się doskonale. Jego opiekunowie są w nim zakochani i zwyczajnie nie wyobrażają sobie już życia bez naszego wesołka. Ali rozkochał ich w sobie właściwie już na pierwszym spotkaniu, a teraz jest już pełnoprawnym członkiem rodziny. Trzymamy za Was mocno kciuki i bardzo dziękujemy za przygarnięcie naszego chłopaka!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047