Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 06.2018 r.

Zdrowie:  odrobaczony, zachipowany, zaszczepiony, wykastrowany, testy Fiv/ Felv ujemne

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu         

Koty: pozytywny

Inne: —

Batman o sobie:

24 lutego 2021 r.

Na imię mi Batman. Miałem być w kociarni tylko przez chwilę, szybka sterylka, rach ciach i powrót na wolność. Mówili, że nie będą mnie trzymać na siłę, jak ja tylko siedzę za kuwetą i nie chcę się z nimi zaprzyjaźnić. Nie mogę powiedzieć, że byłem dziki, bo wszystko sobie zrobić dałem, głaskać się dałem, a jak ktoś się uparł żeby mnie tak głaskać i głaskać, to się coś dziwnego działo, jakby mi się coś w środku włączało i zaczynało mruczeć… A jak poszła plota, że Batman mruczy jak się go głaszcze, to coraz więcej osób chciało to zobaczyć na własne oczy i głaskało. A im częściej głaskali, tym mi się szybciej to mruczenie włączało. A potem stało się znowu coś dziwnego, bo mi się coś kazało obrócić na plecy i brzuch pokazać… I tak powoli, powoli otwierałem się na ludzi… 

To otwieranie się i załączanie nowych funkcji zdecydowanie przyspieszyło kiedy z kociarni przeprowadziłem się do domu tymczasowego. Pod czułym okiem opiekunów włączyły mi się również opcje domagania mizianek, przytulania się jak również wspólnego spędzania czasu z kotem rezydentem. Ile to się kot może o sobie dowiedzieć kiedy tylko zazna trochę miłości!

Myślę, że po włączeniu się we mnie tych wszystkich nowych dla mnie rzeczy, można już śmiało powiedzieć, że jestem domowym kotem pełną gębą! I, że jestem w pełni gotowy na przeprowadzkę do stałego domu. Może to właśnie Twój dom? Przyjrzyj się moim zdjęciom i poważnie zastanów czy nie chciałbyś zamieszkać z takim uroczym kawalerem jak ja? Jeśli myślisz, że może tak być wypełnij proszę ankietę: http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot .

Z rzeczy praktycznych: zostałem odrobaczony, zachipowany, zaszczepiony, wykastrowany, testy Fiv/ Felv wyszły ujemnie. Szukam domu w Poznaniu lub okolicach. Czekam!

Poznaj historię Batmana:

15 czerwca 2020 r.

Batman przyjechał do nas tylko na sterylkę. Okazało się jednak, że w ciele przerażonego kocura drzemie dusza nieśmiałego kociego miziaka! Szukamy więc kawalerowi domu, bo szkoda go wypuszczać z powrotem na wolność. Komu kota?


 

8 lipca 2020 r.

Apelujemy o dom tymczasowy dla przerażonego Batmanka.
Kocurek jest z nami od czerwca i przez pierwsze tygodnie kwarantanny zdołał się ładnie otworzyć. Polubił mizianko w klatce, zaczynał mruczeć dyskretnie drapany pod bródką.

Czas kwarantanny minął, co wiąże się u nas z przeprowadzką do bawialni. Niestety, od tej pory Batmanek zamknął się w sobie i dosłownie – stapia się z kuwetą (co widać na głównym zdjęciu).

Szukamy dla niego spokojnego i cierpliwego domu tymczasowego, który pozwoli mu się znów otworzyć. To jedyna szansa na dom dla niego… w przyszłości.

17 sierpnia 2020 r.

Batmanek już od miesiąca jest w domu tymczasowym. Bardzo ładnie otworzył się na opiekunów, polubił głaski i nauczył się ich domagać. W domu którym mieszka jest również kot rezydent – chłopaki się tolerują ale Batmanek jest trochę przez niego zdominowany.

 

20 sierpnia 2020 r.

Batman ma się dobrze, z Panem Kotem czasem się ganiają. Na ogon Pana Kota lubi zapolować, ale poleżeć razem też dobrze.

Zwiedza mieszkanie i zrobił się całkiem odważny, poza momentami kiedy spanikuje i ucieka. Mimo momentów strachu, Batmanek próbował być nawet na tyle zuchwały żeby zjeść z miski, do której opiekun nakładał jedzenie. Nawet głośne „nie wolno!” go nie przestraszyło.

Batman w przeciwieństwie do pełnej miski gości się boi, ale chwila cierpliwości, może chrupek i już jest wszystko w porządku.

17 września 2020 r.

Batman odkrywa swoje kolejne oblicza podczas pobytu w domu tymczasowym. Najnowsze to: Batmanek – łakomczuch i Batmanek – łowca własnego ogona.

Jednym z ulubionych miejsc wypoczynku Batmanka zdecydowanie jest łóżko.

20 września 2020 r.
Różne ludzie mają wymagania przy adopcjach. Niektórzy szukają kota rudego, inni przytulastego, jeszcze inni spokojnego, ale jeśli ktoś szuka ELASTYCZNEGO, to Batmanek postanowił wystartować w tym castingu.
Kocurek wygina śmiało ciało prezentując swoje wdzięki do aparatu, w domu tymczasowym, w oczekiwaniu na dom stały.
Nie kupuj, adoptuj!

16 marca 2021 r.

Batman szuka domu i zbiera na dentystę!
Batman pięknie się otworzył w domu tymczasowym. Tak często bywa, że koty, które w naszej kociarni bywają nieśmiałe i wystraszone, w domach tymczasowych zmieniają się nie do poznania. W warunkach domowych, przy obecności człowieka i … z dostępem do łóżka, Batman pokazał prawdziwą twarz Króla Juliana z Madagaskaru!
Jak widać – rządzi podusią.

Batman przeszedł w zeszłym tygodniu operację usunięcia wszystkich ząbków u dr. Karasia, weterynarza stomatologa.
Rachunek opiewa na 500zł. Gdyby ktoś zechciał wesprzeć dentystyczne wydatki Batmana, zanim znajdzie dom i ludzi, którzy będą mu takie atrakcje sponsorować, będziemy wdzięczni!

Fundacja „Głosem Zwierząt”:
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
SANTANDER BANK
02 1090 1362 0000 0001 4341 8429

Przelewy zagraniczne:
>IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: WBKPPLPP
tytułem: zęby Batmana

A gdyby ktoś zechciał adoptować bezzębnego jaśniepana władcę ludzkich poduszek, to zachęcamy gorąco do wypełnienia ankiety adopcyjnej >>TUTAJ<<

17 maja 2021 r.

Jestem Batman, mam pelerynę z kocyka i będę bronił Twoich zeszytów z notatkami jak Gotham City.
Tylko mnie pokochaj i adoptuj…
Jak? O tak:

8 listopada 2021 r.

Koneser tuńczykowych smaczków w kształcie parówki, amator kartonowych legowisk z pudełek po po pizzy i giętki futrzasty precel w jednym – tyle cech można przypisać BATMANOWI!

Kocurek po opuszczeniu kociarni trafił do domu tymczasowego, gdzie pięknie się otworzył! Porzucił pozę lękliwego kota i stał się pełnoprawnym towarzyszem człowieka. Takie cuda właśnie zachodzą w domach tymczasowych fundacji i dlatego odpowiedzialne domy tymczasowe, chcące pracować ze zwierzakiem, są dla nas na wagę złota. W przypadku kotów najczęściej „praca ze zwierzakiem” polega jedynie na zostawieniu go w spokoju, by mógł zaufać, poczuć się bezpiecznie i docelowo, rozkręcić się w przytulaniu i zabawie. Te zmiany zachodzą same, jeśli stworzy się ku nim sprzyjające warunki.

Batman obecnie jest gotowy do adopcji i opuszczenia domu tymczasowego. Więcej o historii tego tuńczykowego superbohatera przeczytacie tu: https://glosemzwierzat.pl/…/nasi-podopieczni/koty/batman/

Na początku z bohaterem nie miał nic wspólnego. Ale takie imię wyznacza kierunek życia!

Adoptuj Batmana! Niech uratuje Ciebie i Twoje kartony od pizzy przed zmarnotrawieniem.

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)