Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

23 czerwca 2022
Chuck to kochany i mądry pies, który do schroniska trafił po tym jak zmarł jego właściciel. Mimo, że wcześniej był psem żyjącym na nieogrodzonym podwórku, który nie doświadczył bliskości człowieka, to jest bardzo otwarty i kontakt z ludźmi jest dla niego bardzo ważny. To cudowny pies, a spędzanie z nim czasu to czysta przyjemność. Chuck ma w sobie wiele zaufania do ludzi, jest też odważny i nie boi się nowych doświadczeń. Choć prawdopodobnie nie miał z tym wcześniej do czynienia, to bez problemu pozwolił założyć sobie obrożę, przypiąć do niej smycz i praktycznie od razu zaczął wychodzić z nami na spacery. Okazało się, że świetnie chodzi na smyczy, nie boi się jej i bardzo szybko załapał na czym to polega. To bystry pies, który chętnie współpracuje z człowiekiem, choć nie należy do tych, którzy wiecznie wpatrują się w oczy i o wszystko na każdym kroku pytają. Chuck wie czego chce, ma swoje sprawki i chętnie się nimi podczas spaceru zajmuje, ale jednocześnie bardzo lubi bliskość ludzi, mizianie i wygłupy, akceptuje też psy i inne zwierzęta. To naprawdę fajny i przyjacielski kudłacz, który wniesie wiele pozytywnej energii i uśmiechu do swojej nowej rodziny. Chuck ma ok. 5 lat, jest niedużym psem i waży ok. 16 kg. Szukamy dla niego domu w spokojnej, podmiejskiej okolicy, wolnej od miejskiego zgiełku i hałasu.
28 lipca 2022
Chuck to prawdziwy skarb i pies idealny – takie oto informacje dostajemy z nowego domu naszego kudłatego przyjaciela, bez upiększania, sama prawda! Niesamowite, z jaką łatwością akceptuje zmiany w swoim życiu, z jaką odwagą podchodzi do nowych sytuacji i jak szybko adaptuje się do nowych warunków. Jego nowa opiekunka, której nigdy wcześniej nie było dane żyć z psem pod jednym dachem, mówi, że czuje się z nim, jakby żyli razem od zawsze. Bardzo się cieszymy, że nasz Chuck nie tylko zyskał dom, ale i wniósł do niego wiele dobrej, pozytywnej energii. Bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047