Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

13 kwietnia 2022
Dany to malutki, ważący ok. 6 kilogramów, przeuroczy piesek. Dopiero co trafił do naszego schroniska i mamy ogromną nadzieję, że nie zostanie tu długo. Jest młody, ma około 4 lat i całe życie przed sobą, które powinien spędzić u boku kochających ludzi, którzy nigdy go nie porzucą. Pobyt w boksie i izolacja powodują u niego spory stres, nie czuje się najlepiej w warunkach schroniskowych. Mimo tego Dany jest bardzo miły, towarzyski i wesoły. Łaknie kontaktu z ludźmi i innymi psami. Jest ciut rozemocjonowany i po wyjściu z boksu potrzebuje troszkę czasu, żeby się wyciszyć, jednak spacer wpływa na niego relaksująco i chłopak bardzo szybko schodzi z emocji, dzięki czemu miło spędza się z nim czas. Dany może zamieszkać z innym fajnym psem, a jeśli miałby zamieszkać z dziećmi to lepiej ze starszymi. To bardzo kochany i fajny maluch, który wniesie do czyjegoś życia ogrom radości. Mamy nadzieję, że nie będzie musiał długo czekać!
17 maja 2022
Dobrze wiedzieć, że marzenia czasem się spełniają, bo dzięki temu nie przestaniemy marzyć o dobrych, szybko znajdujących się domach dla naszych podopiecznych! Do naszego malucha szczęście uśmiechnęło się bardzo szeroko i dzięki temu Dany nie męczy się już w schroniskowej klatce, a korzysta z uroków życia u boku nowej rodziny. Swoich opiekunów rozkochał w sobie już samymi zdjęciami, w związku z czym przy spotkaniu na żywo stawiał już właściwie tylko kropkę nad „i”. Bardzo się cieszymy i serdecznie dziękujemy za przygarnięcie naszego malucha!

[nggallery id=2397]

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047