Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

29 kwietnia 2022
Nasza Didi bardzo źle znosi zamknięcie w schroniskowym boksie – próbuje z niego uciekać – dlatego pilnie szukamy jej domu. To bardzo kochana i miła dziewczynka, która jak najszybciej powinna zamienić boks na kanapę u boku kochających ludzi. Na spacerze malutka pokazuje jakim cudownym psem jest. Bez problemu można puścić ją luzem, sunia zajmuje się swoimi sprawami jednocześnie pilnując się opiekuna. Nie zwraca uwagi na samochody, rowery oraz innych spacerowiczów, wie do którego psa warto podejść i się poznać, rozumie też, jeśli niektóre psy nie życzą sobie towarzystwa. Didi w domu może zamieszkać z innym psem, przypuszczamy, że towarzystwo kota też nie będzie stanowiło problemu. To urocza i miła sunia, która nie powinna dłużej męczyć się w schronisku, może czeka właśnie na Ciebie? Didi jest zdrowa, wykastrowana i jest naprawdę młodziutka – ma około roku. Jest nieduża, waży 12 kg.
2 lipca 2022

Kochana Didi nie musi już dłużej męczyć się w schroniskowym boksie! Dziewczynka może od dzisiaj korzystać z uroków domowego życia, mając do towarzystwa nie tylko troskliwych opiekunów, ale również sympatyczną, mądrą i wrażliwą Arię, która kilka lat temu również została adoptowana z naszej fundacji. Dziewczyny od pierwszej chwili przypadły sobie do gustu, miło spędzając czas na zapoznawczym spacerze. W domu czują się ze sobą bardzo dobrze, Aria pokazała już Didi wszystkie kąty i przekazała garść niezbędnych informacji dotyczących najbliższej okolicy, wszystko układa się wyśmienicie! Bardzo dziękujemy za ponowne zaufanie naszej fundacji i przygarnięcie od nas kolejnej istoty!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047