Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

14 stycznia 2022
Maleńka Dolly trafiła do miejskiego schroniska w Białogardzie zabrana prosto z ulicy wraz ze swoim synkiem Hyziem. Nie wiadomo skąd wzięli się sami na tej ulicy, ale faktem jest, że nikt się po nich do schroniska nie zgłosił. Dolly została zamknięta w boksie i odizolowana od świata, który znała, a który wydawał się o niej zupełnie zapomnieć. Po długim pobycie w schronisku Dolly i jej synek przeprowadzili się wreszcie do domu tymczasowego, w którym oboje dostali szansę, aby odpocząć i nadrobić stracony czas. Dolly okazała się być sunią wesołą i uśmiechniętą, bardzo kontaktową i mogłaby stanowić wzór matczynej troskliwości i cierpliwości. Jest zresztą kochana nie tylko dla swojego malutkiego Hyzia. Tak samo ciepło traktuje całe otoczenie i jest bardzo miła dla ludzi, których traktuje jak swoich najlepszych przyjaciół. Dolly waży około 10 kilogramów i ma nie więcej niż 4 lata. Jej wesołe i pełne nadziei oczy sprawiają, że trudno przejść obok niej obojętnie. Mamy nadzieję, że ktoś zauważy jej spojrzenie i zechce podarować jej dom z prawdziwego zdarzenia, w którym będzie bezpieczna już na zawsze. Dolly każdego dnia pokazuje jak idealnym jest psem – zachowuje czystość, zostaje sama w domu, idealnie radzi sobie na spacerach, jest przyjazna dla ludzi i innych psów. Szukamy dla tej uroczej maludy domu w spokojnej okolicy, blisko przyjaznych psom terenów zielonych, na które będzie chodziła na codzienne spacery, podczas których będzie mogła rozprostować kości i pozałatwiać wszystkie swoje psie sprawy. Dolly może zamieszkać w domu z innymi zwierzętami jak psy i koty.
18 lutego 2022
Gigantyczna słodycz zaklęta w miniaturowym ciałku, czyli nie kto inny, a nasza Dolly, spakowała właśnie swoją walizeczkę. Walizeczka oznacza jedno: sunia trafiła w końcu na pisanych sobie ludzi i przeprowadziła się do swojego nowego domu, w którym została otoczona troskliwą opieką, na którą zawsze zasługiwała. Bardzo dziękujemy za przygarnięcie Dolly do swojej rodziny, to bez wątpienia dobra decyzja!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047