Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

15 marca 2022 r.
Malutka Dymka to prawdziwy cud na czterech łapkach, czarne i rozczochrane 7,5 kilograma czystej słodyczy! Zakochaliśmy się w tej uroczej kruszynce od pierwszego spojrzenia i wiemy, że już niedługo znajdzie się ktoś, kto równie szybko zwariuje na jej punkcie. Bo jak tu nie zwariować na punkcie suni, która lubi wszystkich bez wyjątku? Dymka jest fantastyczną towarzyszką spacerów po lesie, bardzo grzecznie chodzi na smyczy i ładnie reaguje na przywołanie. Spacer z jej udziałem to czysta przyjemność i relaks, którego już zazdrościmy przyszłym opiekunom Dymki. Sunia może zamieszkać w domu z innymi, miłymi psami. Szukamy dla niej domu w spokojnej, przyjaznej psom okolicy, z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będzie mogła codziennie spacerować. Suczka jest młodziutka, ma ok. 2 lat, jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona i zabezpieczona przeciwko pasożytom zewnętrznym. Trafiła do nas strasznie zaniedbana, cała w kołtunach i wielkich dredach. Szukamy kogoś, kto zaopiekuje się Dymką tak, jak na to zasługuje.
1 kwietnia 2022
Dymka rzuciła nam przez ramię szybkie „cześć” i czym prędzej odjechała ze schroniska do nowego domu. Nie dziwimy jej się i nie mamy jej za złe, że nie oglądała się specjalnie za siebie, bo kto chciałby siedzieć dłużej w boksie, skoro w domu czeka na niego wygodne legowisko, kilka innych wygodnych mebli, no a przede wszystkim fajni ludzie? Tak oto Dymka przestała być psem bezdomnym, zyskała nowe życie i nie musi już niczym się martwić. Dziękujemy za przygarnięcie naszej rozczochranej maludy i życzymy wszystkiego dobrego!

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)