Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 04.2021 r.

Zdrowie: zaszczepiona, odrobaczona, wykastrowana, testy FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: przyjacielska i kochana, lubi mizianko

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: przyjacielska

Inne:

Galla o sobie:

Cześć, mam na imię Galla.

Jestem śliczną, szarą kicią, drobną i delikatną kocią istotką. Szukam kochającego człowieka, który się mną zaopiekuje. Moja mama opowiadała mi, że pojawiłam się na świecie wiosną zeszłego roku. Pamiętam ogródek działkowy, w którym jakiś czas mieszkałam razem z mamą i czwórką rodzeństwa. Niestety jeden z nas nie przeżył.. Ja, moja siostra i brat Gary mieliśmy szczęście. Zabrała nas do domu miła pani, która wcześniej przynosiła nam jedzonko.
Pewnego dnia trafiliśmy do dziwnego miejsca z dziwnym zapachem, gdzie ktoś nas oglądał, ważył i mierzył. Był to weterynarz. Nie wiedziałam co się dzieje. Byliśmy przestraszeni. Słyszałam, ze zostaliśmy zaszczepieni, odrobaczeni i wykastrowani, choć nie wiem co to znaczy. I potem trafiliśmy do miejsca z innymi kotami. Ale było wesoło!! W kociarni zaprzyjaźniłam się z kotami. Lubię się bawić z kocimi koleżankami i kolegami. Ciocie mówią, że jestem przyjacielska, ale ja po prostu lubię towarzystwo innych tygrysków. Uwielbiam także ludzi. Bardzo mi pomogli.

Niedługo później razem z bratem trafiliśmy do nowego domu. Nazywał się Dom Tymczasowy. Byliśmy tam głaskani i przytulani. Opiekunowie bawili się ze mną w moją ulubioną grę-pogoń za nakrętkami po butelkach od mleka. Niestety ci mili ludzie nie mogą się nami dłużej zajmować. Znów musimy się przeprowadzić…

Marzę o domu, w którym będę członkiem rodziny, ukochanym zwierzątkiem. Nigdy nie miałam kontaktu z dziećmi, ani z psami. Pamiętaj jednak, że mam łagodne usposobienie i z pewnością się zaprzyjaźnimy. Czy mogę na Ciebie liczyć?

Galla

Poznaj historię Galli:

26 lipca 2021 r.

Trzy kociaki pilnie potrzebują domów tymczasowych lub stałych!

Przyszły na świat na działkach ROD w Sierosławiu pod Poznaniem. Były cztery, ale jeden kociak nie przeżył bezdomności i nie doczekał pomocy 🙁

Kociaki mają ok 10 tygodni. Są to dwie dziewczynki i chłopak.
Kitki są zdrowe, odpchlone, po pierwszym odrobaczaniu, jutro jadą na pierwsze szczepienie. Niestety, jedyne co mają na ten moment to łazienkę karmicielki w domku na działce.
Potrzebne domki, tymczasowe lub stałe!

16 listopada 2021 r.

Kochane kocie rodzeństwo Gary i Galla zostali zaadoptowani przez swój Dom Tymczasowy! Bardzo cieszymy się z takiego obrotu spraw i gratulujemy! Kociaki dostały nowe ksywki Gruby i Galileo.

 

4 maja 2022 r.

Trzy koty naraz tracą dom… ?
Timo (ok. 5 lat) oraz rodzeństwo Galla i Garry ( ok. 1 rok, Galla jest jaśniejsza) mieszkają w jednym domu, w którym nie mogą już zostać. Pilnie potrzebujemy dla nich domu, choćby tymczasowego, aby nie musiały trafić do klatek w kociarni. Cała trójka już tam kiedyś była… ? Niestety, nie zawsze się udaje, nie każda adopcja kończy się happy endem. Nie zamierzamy jednak rozstrząsać niepowodzeń, chcemy skupić się na działaniu – na znalezieniu im bezpiecznej przystani. Bardzo Was prosimy, w skali udostępnień nadzieja na to, że trafiumy z apelem do kogoś kto ma wolny kąt, czas i chęci, by przygarnąć do siebie te urocze futra. Można je rozdzielić, Timo świetnie poradzi sobie sam.
Prosimy, ślijcie info w świat. Musimy działać!

19 maja 2022 r.

Wow!! Mamy dom dla Galli, gdzie nawet jedzie ze swoim bratem Garym !!! Bardzo nas to cieszy !

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)