Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 04.2021 r.

Zdrowie: zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany, testy FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: przyjacielski i kochany, lubi mizianko

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: przyjacielski

Inne:

Gary o sobie:

Hej, jestem Gary !

Jestem młodym wesołym kocurkiem, który poszukuje swojego człowieka! Już takiego na zawsze, bo niestety znowu muszę się przeprowadzić…

Moje kocie żyćko zaczęło się na ogródkach działkowych, mieszkałem tam z mamą i rodzeństwem, ale miła pani w końcu nas zabrała do swojego domu. Potem pojechaliśmy na wycieczkę do takiego dziwnego miejsca, gdzie ludzie robili nam zastrzyki i podawali inne lekarstwa. Nie było to super przeżycie, ale po tym wszystkim co nam podali czuliśmy się lepiej! Stamtąd trafiliśmy do kolejnego miejsca, gdzie było duużo innych kotów i mogliśmy bawić się do woli! Ale tam było super, tylko trochę ludzi brakowało, zjawiali się co prawda, ale to jednak za mało… Bardzo lubię ludzi, można do nich iść się pomiziać, poleżeć na kolankach, dają też czasem pyszne smaczki!

Kiedy znowu się przeprowadziliśmy z Gallą okazało się, że mieliśmy własnych człowieków i dom tylko dla nas. Najbardziej podobało mi się jak wychodziliśmy na spacery! Ci mili ludzie z Domu Tymczasowego mówią, że potrafię pięknie chodzić na smyczy.

Naprawdę chciałbym już znaleźć swojego człowieka, więc jeśli poszukujesz zarówno kompana do wspólnych wypadów, jak i wylegiwania się na kanapie polecam się do adopcji! Będę twoim najlepszym kocim przyjacielem…

Twój Gary

Poznaj historię Gary’ego:

26 lipca 2021 r.

Trzy kociaki pilnie potrzebują domów tymczasowych lub stałych!

Przyszły na świat na działkach ROD w Sierosławiu pod Poznaniem. Były cztery, ale jeden kociak nie przeżył bezdomności i nie doczekał pomocy 🙁

Kociaki mają ok 10 tygidni. Są to dwie dziewczynki i chłopak.
Kitki są zdrowe, odpchlone, po pierwszym odrobaczaniu, jutro jadą na pierwsze szczepienie. Niestety, jedyne co mają na ten moment to łazienkę karmicielki w domku na działce.
Potrzebne domki, tymczasowe lub stałe!

16 listopada 2021 r.

Kochane kocie rodzeństwo Gary i Galla zostali zaadoptowani przez swój Dom Tymczasowy! Bardzo cieszymy się z takiego obrotu spraw i gratulujemy! Kociaki dostały nowe ksywki Gruby i Galileo.

4 maja 2022 r.

Trzy koty naraz tracą dom… 🥺
Timo (ok. 5 lat) oraz rodzeństwo Galla i Garry ( ok. 1 rok, Galla jest jaśniejsza) mieszkają w jednym domu, w którym nie mogą już zostać.

Pilnie potrzebujemy dla nich domu, choćby tymczasowego, aby nie musiały trafić do klatek w kociarni. Cała trójka już tam kiedyś była… 💔 Niestety, nie zawsze się udaje, nie każda adopcja kończy się happy endem. Nie zamierzamy jednak rozstrząsać niepowodzeń, chcemy skupić się na działaniu – na znalezieniu im bezpiecznej przystani.

Bardzo Was prosimy, w skali udostępnień nadzieja na to, że trafimy z apelem do kogoś kto ma wolny kąt, czas i chęci, by przygarnąć do siebie te urocze futra. Można je rozdzielić, Timo świetnie poradzi sobie sam.
Prosimy, ślijcie info w świat. Musimy działać!

19 maja 2022 r.

Wow!! Mamy dom dla Garego, gdzie nawet jedzie ze swoją siostrą Gallą !!! Bardzo nas to cieszy !

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)