Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
4 maja 2022
Goja jest ok. 7-letnią suczką buldoga francuskiego. Malutka do tej pory nie miała szczęścia w życiu… Najpierw została kupiona z pseudohodowli, prawdopodobnie dalej rozmnażana (ma blizny po cesarskich cięciach), a w wieku 3 lat odsprzedana prywatnej osobie, której po 3 latach urodziło się dziecko z alergią na psa… Została wtedy oddana do innego domu, który miał być już tym ostatnim. Niestety stało się inaczej, suczka ponownie została oddana, wróciła do wcześniejszych opiekunów. Powodem oddania z adopcji było to, że Goja nie radziła sobie w mieście. Zbyt duża ilość bodźców, brak poczucia bezpieczeństwa i zaufania do ludzi, z którymi przyszło jej żyć, wpłynął negatywnie na jej zachowanie i powodował bardzo silną pobudliwość. W tej chwili szukamy dla niej domu stałego bez innych zwierząt i bez małych dzieci, Goja potrzebuje stabilnego środowiska, w którym będzie mogła się wyciszyć i odzyskać swoją emocjonalną równowagę. Sunia w domu zachowuje się bardzo grzecznie, niczego nie niszczy, nie brudzi i nie hałasuje, jest przyjaźnie nastawiona do gości. Okolica, w której Goja poczuje się najlepiej musi być koniecznie cicha i spokojna, podmiejska, bo miasto i mieszkanie w bloku ją przerastają ze względu na ilość bodźców. Ta malutka dziewczynka przeszła już tak wiele… Zasługuje na najlepszy dom i opiekę.
26 czerwca 2022

Udało się! Po kilku nieudanych zapoznaniach poznaliśmy w końcu ludzi, na których czekaliśmy od samego początku i malutka Goja mogła wreszcie spakować swoją walizeczkę i wyruszyć w podróż do nowego domu. Przeżyła ją dzielnie i spokojnie, a po przekroczeniu progu właściwie od razu poczuła się pewnie, komfortowo i bezpiecznie. Nowi opiekunowie są w niej bez pamięci zakochani i już nie wyobrażają sobie bez niej życia, a sama Goja odetchnęła głęboko z ulgą i puściła w niepamięć swoje wcześniejsze doświadczenia. Bardzo mocno trzymamy kciuki i z całego serca dziękujemy za przygarnięcie Goi do siebie!

[nggallery id=2418]

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047