Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy
3 września 2022
Gruszka trafiła do schroniska po tym jak została znaleziona z ogromną raną na szyi… Weterynarz określił, że jest to ślad po rozległym i zaniedbanym pogryzieniu. Baliśmy się, że Grusi nie uda się uratować, na szczęście jednak po zabiegu szybko odzyskała siły i dziś koszmarna rana jest już w pełni wygojona.
Gruszka od razu skradła nasze serca i mamy nadzieję, że jej uroda, wzrok i cudowny charakter szybko zauroczą również kogoś, kto będzie mógł zabrać Gruszkę do swojego domu. Nasza dziewczynka jest przemiła i towarzyska, bardzo chętnie spędza czas z człowiekiem i zawiera nowe znajomości. Na spacerze nie sprawia żadnych problemów – ładnie chodzi na smyczy, mija samochody, przechodniów i inne psy. Gruszka bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, jest pewna siebie i delikatna, akceptuje również koty. Bez przeszkód może zamieszkać w domu, gdzie są już inne zwierzęta.
Gruszka na swój nowy dom czeka w domu tymczasowym, w którym bardzo szybko się zaaklimatyzowała, momentalnie znalazła drogę na kanapę i nawet pod kołdrę, a przez swoją opiekunkę określana jest jako idealna 🙂 Dziewczyna dobrze czuje się w mieszkaniu, nie boi się miasta i związanych z nim zjawisk, bez problemu zostaje sama w domu, nie ma żadnych problemów z samodzielnością oraz zachowywaniem czystości. Z całego serca polecamy Grusię do adopcji, ta cudowna suczka zasługuje na wszystko co najlepsze!
Gruszka jest średniej wielkości, waży 22 kg i ma ok. 5 lat.
23 października 2022
Gruszka w końcu doczekała się swojego wielkiego dnia i z radością spakowała swoją walizeczkę, z którą wyruszyła w podróż do swojego nowego domu. W walizeczce nie zabrakło oczywiście zabawkowej kaczki, z którą Gruszką uwielbiała spędzać czas w domu tymczasowym, układając się z nią do snu lub leżakowania. Przeprowadzka nie zrobiła na Gruszce wielkiego wrażenia, w nowym domu zaaklimatyzowała się bardzo szybko, wnosząc do niego dużo radości i pozytywnej, Gruszkowej energii. Cała rodzina jest w niej po prostu zakochana, a nam nie pozostaje nic innego, jak z całego serca podziękować za podarowanie jej domu! Adopcja nie najzdrowszego psa zawsze nas bardzo wzrusza i motywuje do dalszego działania. Dziękujemy!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047