Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 05.2020 r.

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana, wykastrowana, testy fiv/felv ujemne

Stosunek do ludzi: przyjazny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny

Inne: potrafi korzystać z kuwety

Gwen o sobie:

1 listopada 2020 r.

Cześć tu Gwen, noszę imię po jednej z bardzo fajnych aktorek Gwen Paltrow. Choć nie jestem jeszcze tak odważna jak ona, ale spokojnie – niedługo będę! Imię do czegoś zobowiązuje, prawda? Poza tym ja już robię postępy i jak tylko mnie pogłaszczą, to głośno mruczę, z każdym dniem jestem coraz śmielsza. Potrzebuję tylko troszkę czasu na początek, ale to nie jest chyba niemożliwe, prawda? Pomożesz mi? Zobaczysz, będzie nam razem przewspaniale. Nie daj się prosić i wypełnij ankietę. Czekam na Ciebie i już nie mogę się doczekać naszego wspólnego życia!

Poznaj historię Gwen:

4 lipca 2020 r.

Naszymi nowymi podopiecznymi jest 4-osobowa rodzina. Matka i trójka maluchów. Jest to jedna dziewczynka Gwen i dwójka chłopaków Ski i Sony. Mama czyli Hali przyprowadziła je do swojej karmicielki. Hali jest bardzo przyjacielską kotką, natomiast maluchy są mało ufne do obcych ludzi. Jednak każdy z nich przy bliższym kontakcie powoli się uspokaja przy człowieku. Są zaciekawione nowymi rzeczami. Matka jest bardzo stęskniona za ludzkim dotykiem. Chętnie obserwują zachowanie innych kotów.

31 marca 2021 r.

Nasza podopieczna Gwen przeprowadziła się do domu tymczasowego! Kotka dość szybko poczuła się komfortowo w nowym miejscu a tymczasowi opiekunowie zostali wręcz oczarowani tą kochaną istotką. Gwen marzy jednak o tym, żeby znaleźć swój stały dom, gdzie będzie mogła pokochać człowieka na zawsze – ze wzajemnością oczywiście! Jeśli uważasz, że byłbyś dobrym kandydatem do kochania – adoptuj Gwen!

 

3 stycznia 2022 r.

Kiedy postanowiliśmy szukać domu dla Gwen i Marcela w dwupaku, zastanawialiśmy się, czy to się w ogóle uda. Udało się! Para kocich przyjaciół przeprowadziła się dzisiaj do wspólnego domu.

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)