Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

27 sierpnia 2022
Hali jest niewielką, kilkumiesięczną, ważącą około 10 kg suczką, która trafiła do naszej fundacji z jednego z rumuńskich schronisk, w którym nie miała żadnych szans na bycie zauważoną i adoptowaną. Panujące tam przepełnienie, brak wolontariuszy i procedur adopcyjnych skazują przebywające tam psy na zapomnienie i długą wegetację w kiepskich warunkach. Hali się poszczęściło i po długiej podróży dotarła do Polski, gdzie czekał już na nią zorganizowany przez nas dom tymczasowy. Hali dość szybko otrząsnęła się ze stresu i w krótkim czasie pokazała, że jest fajną, wesołą i ciekawą świata istotą, która przy odrobinie wsparcia bardzo szybko się uczy i poznaje nowe rzeczy. Wierzymy, że z każdym dniem będzie coraz lepiej i mamy ku temu pełne podstawy, bo Hali nie tylko jest grzeczna w domu, ale też świetnie zachowuje się na spacerach, ładnie chodzi na smyczy i nie ma żadnego problemu z otoczeniem.
16 września 2022
Hali zrobiła tak dobre wrażenie na swoich tymczasowych opiekunach, że po kilku spędzonych z nią tygodniach, przestali wyobrażać sobie życie bez tej uroczej suczki i postanowili ją adoptować! Bardzo cieszymy się z takiego obrotu spraw, bo nasza dziewczynka – choć bardzo młoda – doświadczyła  już bardzo wielu zmian, a kolejne na pewno nie są jej do niczego potrzebne, tym bardziej, że od samego początku w domu tymczasowym czuła się praktycznie, jak u siebie. Bardzo dziękujemy za pomoc dla Hali i podarowanie jej prawdziwego domu!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być schronisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047