Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

31 stycznia 2022

Fiona i Hamer to para sympatycznych psich staruszków, którzy spędzili razem większość swojego życia. Zostali wspólnie adoptowani 8 lat temu i przez ten czas bardzo się ze sobą zżyli, tworząc nierozłączny i zgrany duet. Dzisiaj swój dom niestety tracą, a nam bardzo zależy, aby znaleźć im nowych opiekunów, którzy zaopiekują się nimi podczas jesieni ich życia. Oboje są psami bezproblemowymi, bardzo miłymi zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, a także dla innych zwierząt – nie mają problemu w kontaktach ani z psami, ani z kotami. Na spacerach są bardzo grzeczne, ładnie chodzą na smyczy nigdzie się nie spiesząc i spokojnie kontemplując otoczenie. Gdy nie spacerują, są profesjonalnymi domatorami, doskonale korzystającymi z wygód domowego zacisza. Bez problemu zostają w domu pod nieobecność opiekunów, niczego nie niszczą i nie hałasują. Bez dwóch zdań są to psy idealne i takiego też domu dla nich szukamy. Nie mogą zostać rozdzieleni na starość, więc szukamy dla nich wspólnego miejsca, ale nie w bloku i nie w mieście. Fiona i Hamer powinni mieć dostęp do ogrodu, w którym będą mogli się wedle potrzeb wylegiwać w ciepłe dni, a w najbliższej okolicy łatwo dostępne tereny zielone, po których będą mogli codziennie spacerować.

27 lutego 2022

Do Hamera uśmiechnęło się w końcu szczęście! Ostatnie kilka tygodni nie były dla niego łatwe. Towarzyszył Fionie w jej zmaganiach z wyniszczającymi ją chorobami, sam również musiał walczyć o swoje zdrowie i był częstym gościem w klinice weterynaryjnej, do tego wszystkiego oboje byli zmuszeni opuścić swój dom i przeprowadzić się do hotelu dla psów. Choć byli tam otoczeni troskliwą opieką, to jednak to nie to samo, co dom… Dzisiaj Hamerek jest już wolny od wszelkich trosk i może spokojnie cieszyć się jesienią swojego życia w towarzystwie swoich nowych opiekunów, których lepszych nie mogliśmy sobie wymarzyć! Dziękujemy z całego serca za przygarnięcie Hamerka! Adopcja psiego seniora to coś, na co decyduje się niewielu ludzi i co zawsze motywuje nas do dalszego działania. Dziękujemy!

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)