Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

20 marca 2022
Hana trafiła do nas razem ze swoją siostrą (Lenką, która również szuka domu). Na początku pobytu u nas była zagubiona i wystraszona, jednak nie ma jej się co dziwić. Przyjechała do nas kawał drogi, z ogarniętej wojną Ukrainy. Minęło trochę czasu i Hana z wystraszonej, niepewnej siebie suni zrobiła się odważna i ciekawa świata. Chętnie spędza czas z innymi psami, ucząc się od starszych i bardziej doświadczonych dobrych zachowań. Hana nie ma problemu z ludźmi, jak to szczeniak jest ich ciekawa i chciałaby się pobawić. Z każdym spacerem coraz lepiej radzi sobie na smyczy. Uwielbia spacerować po łąkach i lasach zwiedzając każdy zakamarek. Hana to jeszcze dziecko, ma 9-10 miesięcy, waży 12,3 kg i już dużo nie urośnie. Szukamy dla niej domu, który będzie wspierał ją w poznawaniu świata i uczenia się psiego życia.
26 kwietnia 2022
Z wielką radością możemy napisać, że Hana ma już swój dom, a w nim troskliwych opiekunów i towarzystwo sympatycznego kota, z którym od pierwszego dnia dobrze się dogaduje. Hana bez większych problemów wprowadziła się do mieszkania, właściwie nic nie zrobiło na niej większego wrażenia, a możemy podejrzewać, że przed trafieniem pod naszą opiekę nie miała styczności z miastem i związanych z nim atrakcjami. Wierzymy, że jej nowe życie będzie radosne i ciekawe, a ona sama wyrośnie na spokojnego, zrównoważonego i pewnego siebie psa. Trzymamy mocno kciuki i dziękujemy za przygarnięcie naszej dziewczynki!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 663 235 754