Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

20 marca 2022
Hana trafiła do nas razem ze swoją siostrą (Lenką, która również szuka domu). Na początku pobytu u nas była zagubiona i wystraszona, jednak nie ma jej się co dziwić. Przyjechała do nas kawał drogi, z ogarniętej wojną Ukrainy. Minęło trochę czasu i Hana z wystraszonej, niepewnej siebie suni zrobiła się odważna i ciekawa świata. Chętnie spędza czas z innymi psami, ucząc się od starszych i bardziej doświadczonych dobrych zachowań. Hana nie ma problemu z ludźmi, jak to szczeniak jest ich ciekawa i chciałaby się pobawić. Z każdym spacerem coraz lepiej radzi sobie na smyczy. Uwielbia spacerować po łąkach i lasach zwiedzając każdy zakamarek. Hana to jeszcze dziecko, ma 9-10 miesięcy, waży 12,3 kg i już dużo nie urośnie. Szukamy dla niej domu, który będzie wspierał ją w poznawaniu świata i uczenia się psiego życia.
26 kwietnia 2022
Z wielką radością możemy napisać, że Hana ma już swój dom, a w nim troskliwych opiekunów i towarzystwo sympatycznego kota, z którym od pierwszego dnia dobrze się dogaduje. Hana bez większych problemów wprowadziła się do mieszkania, właściwie nic nie zrobiło na niej większego wrażenia, a możemy podejrzewać, że przed trafieniem pod naszą opiekę nie miała styczności z miastem i związanych z nim atrakcjami. Wierzymy, że jej nowe życie będzie radosne i ciekawe, a ona sama wyrośnie na spokojnego, zrównoważonego i pewnego siebie psa. Trzymamy mocno kciuki i dziękujemy za przygarnięcie naszej dziewczynki!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 663 235 754