Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

14 stycznia 2022
Malutki Hyzio jest niespełna 4-miesięcznym bąbelkiem, który wraz ze swoją mamą został znaleziony na ulicy i odwieziony do miejskiego schroniska w Białogardzie. Nie wiemy dlaczego na tej ulicy się znaleźli – czy zostali z premedytacją porzuceni, czy też zgubili się przypadkiem i nikt ich po prostu nie szukał. Po długim pobycie w schronisku udało nam się znaleźć dom tymczasowy dla Hyzia i jego mamy, w którym oboje mają szansę odpocząć i nadrobić stracony czas, za co ochoczo oboje się zabrali. Hyzio pokazał, że ma bardzo wesołe usposobienie i lubi dokazywać jak to szczeniaczek. Bardzo szybko uczy się zachowywania czystości i zostawania samemu w domu. Na spacerach bardzo ładnie sobie radzi, dość dobrze chodzi na smyczy oraz chętnie i miło podchodzi do obcych psów. Szukamy dla tego bąbla domu w spokojnej okolicy, blisko przyjaznych psom terenów zielonych, na które będzie chodził na codzienne spacery, podczas których będzie mógł nie tylko rozprostować kości, ale także rozwijać się i poznawać świat. Hyzio może zamieszkać z innymi zwierzętami jak psy czy koty. Mamy nadzieję, że już niedługo będzie mógł przeprowadzić się do swojego nowego domu.
18 lutego 2022
Rezolutny i energiczny Hyzio dziarskim krokiem pomaszerował w wielki świat, niczego się nie lękając i z optymizmem patrząc w przyszłość. I zupełnie nas to nie dziwi, bo czego innego można było się po nim spodziewać? Ten zawsze uśmiechnięty i pewny siebie chłopaczek wniesie na pewno dużo pozytywnej energii do swojego nowego domu, a dla swoich opiekunów będzie rewelacyjnym towarzyszem codziennego życia. Z całego serca dziękujemy za podarowanie domu naszemu młodzianowi!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047