Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

23 listopada 2021
Jazz to super sympatyczny pies, którego poznaliśmy w mało ciekawych okolicznościach w klinice weterynaryjnej, gdzie trafił po wypadku, któremu uległ. W wyniku potrącenia przez samochód miał przetrącony staw biodrowy i czekała go operacja, a po niej rehabilitacja i czas dochodzenia do pełnej sprawności. Właściciele nie chcąc lub nie mogąc zapewnić mu należytych warunków do dochodzenia do zdrowia zdecydowali się oddać Jazza pod opiekę fundacji. Szczęśliwie bardzo szybko udało nam się znaleźć dla niego dom tymczasowy, w którym pod okiem troskliwej opiekunki Jazz szybko wraca do zdrowia i nabiera sił po operacji. Okazał się być bardzo fajnym psem, zupełnie bezproblemowym w mieszkaniu (choć wcześniej żył w zewnętrznym kojcu – na dworze) oraz podczas zabiegów rehabilitacyjnych. Jazz jest grzeczny i ceni sobie proste przyjemności jakimi są relaksujący spacer, wygodne posłanie i dobre jedzenie. Ma około 8 lat i przed sobą długie życie, które – miejmy nadzieję – spędzi u boku ludzi, którym będzie na nim naprawdę zależało i dla których będzie pełnoprawnym członkiem rodziny. Jazzik łatwo się emocjonuje, więc potrzebuje spokojnego domu, bez małych dzieci. Szukamy dla niego domu w spokojnej okolicy, wolnej od zgiełku i miejskiego hałasu, z łatwym dostępem do przyjaznych psom terenów zielonych.
28 marca 2022
Trochę to trwało, ale doczekał się i on! Jazz pożegnał się dzisiaj ze swoją opiekunką z domu tymczasowego i pojechał do nowego domu, w którym od pierwszych chwil poczuł się zupełnie swobodnie i zasadniczo nie zdradził ani jednym mrugnięciem, że musi się do czegoś przyzwyczajać. Tak to wygląda, gdy pewny siebie pies trafia do miejsca o dobrej energii. Cieszymy się niezmiernie z tej adopcji i bardzo mocno dziękujemy Milenie za troskliwą opiekę nad naszym lokowanym przystojniakiem oraz jego nowym opiekunom za to, że otworzyli przed Jazzem nie tylko drzwi swojego domu, ale i serca!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047