Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 05.2021 r.

Zdrowie: zaszczepiona, odrobaczona

Stosunek do ludzi: przyjacielska i kochana, lubi mizianko

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne:

Julcia o sobie:

Hej, tutaj Julka!

Mam już 8 miesięcy, jestem zaszczepiona, wysterylizowana i w pełni zdrowa. Historia moja pewnie jak wiele podobnych kocich spraw – smutna. Pewna ciocia zabrała mnie do weterynarza gdy moja mama szła na sterylkę bo ze mną było źle, ważyłam zaledwie 450 gr a powinnam ok 800 gr i ledwo się trzymałam na łapkach… Ale wystarczyło kilka dni opieki i dobrego jedzonka i siły szybko wróciły! Ale to już było, teraz jestem zdrową kocią panną do wydania, która uwielbia wszelkiego rodzaju piłeczki, kuleczki oraz wędki. Kolanka na fotelu cioci są najlepsze do odpoczynku ale mówią na mnie „podsiadło” bo lubię zajmować miejsce na krześle jak tylko ktoś je zwolni.

Mam tylko jeden mały problem, rzepka w moim kolanie bardzo nie chce zostać na miejscu i wypada! Jak mam się bawić w takim stanie! Ciocie i doktor mówi że powinnam z tego wyrosnąć, ale potrzebuję trochę więcej uwagi i ćwiczeń z przyszłymi rodzicami. Takiego też domku szukam, gdzie dostanę trochę więcej czasu i uważności.

Julcia

 

Poznaj historię Julci:

11 września 2021 r.

Smarkula Julka szuka kochającego domu!
Dziewczynka trafiła do nas w połowie lipca mając 2 miesiące. Była chudzinką, z rozwolnieniem i smarkami. Dziś ma już 4 miesiące, jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i gotowa, by rozkochać w sobie jakiegoś człowieka.

Może to Ty?

Dowiedz się jak adoptować Julkę!

4 czerwca 2022 r.

Od dzisiaj dom, w którym miałam być tylko tymczasowo, stał się moim domem stałym! Dziękuję, że tak bardzo o mnie dbacie i kochacie.

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)