Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

12 maja 2022
Juni to mała, 4 miesięczna śliczna dziewczynka o niesamowicie błękitnych oczach. Start w życie miała naprawdę pechowy, choć to i tak bardzo delikatne określenie na to, że tak młody pies zostaje zamknięty w schroniskowej klatce, tracąc okazję do codziennego kontaktu ze światem, możliwość poznawania go i uczenia się. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby znaleźć jej dom i umożliwić normalne dorastanie i rozwój. Juni jest bardzo urocza, radosna i wszędzie jej pełno. Jest pieskiem, któremu nikt wcześniej nie poświęcał uwagi, wielu rzeczy musi się nauczyć i poznać. Na szczęście jest bardzo ciekawska, otwarta i odważna, dzięki czemu bez problemu radzi sobie z nowymi doświadczeniami. Szukamy dla niej fajnych ludzi mieszkających w spokojnej okolicy, bo w centrum miasta Juni na pewno sobie nie poradzi. Może zamieszkać z innymi psami i kotami, a jeśli miałyby być w domu dzieci to starsze. Malutka potrzebuje uwagi i poświęconego czasu, żeby wyrosnąć na fajnego psa. Jest zdrowa, ma podstawowe szczepienia, będzie raczej średniej wielkości pieskiem jak dorośnie, powinna ważyć około 15 kg.
19 maja 2022
To była błyskawiczna akcja! Od dnia zabrania Juni z miejskiego schroniska w Białogardzie do domu tymczasowego u pani Ewy nie upłynął nawet tydzień, a Juni już może cieszyć się z adopcji, a my – oczywiście – wraz z nią! Dziewczynka została właśnie pełnoprawnym członkiem fantastycznej i wesołej rodziny, do której wniosła jeszcze więcej pozytywnej energii. Od pierwszego dnia poczuła się w nowym miejscu zupełnie swobodnie, jakby wróciła do siebie po krótkiej nieobecności. Pewnością siebie mogłaby obdarować niejednego dorosłego psa, bez dwóch zdań. Jest dla nas wielkim szczęściem widzieć Juni w domu, otoczoną ciepłem i troską, wiemy, że niczego już jej nigdy nie będzie brakować – dziękujemy!

[nggallery id=2398]

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047