Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

20 marca 2022
Lenka przyjechała do nas wraz ze swoją siostrą z ogarniętej wojną Ukrainy. Gdy do nas trafiła była wystraszona i ostrożna. Szybko zrozumiała, że nic jej u nas nie grozi i zaczęła przekonywać się do wszystkich. Czasami jeszcze walczy w niej strach z ciekawością, ale z dnia na dzień coraz lepiej radzi sobie z niepewnością. Lenka jest ciekawa świata, chętnie obserwuje co dzieje się wokół niej. Lubi poznawać nowe psie towarzystwo, nie ma też problemu z ludźmi. Jej ulubionym zajęciem są spacery, najbardziej lubi spacerować po łąkach i lasach gdzie może węszyć i zwiedzać różne ciekawe miejsca. Szukamy dla Lenki domu, który pomoże wyrosnąć jej na pewnego siebie i fajnego psa. Domu, który dalej pozwoli jej zwiedzać i odkrywać świat. Lenka może zamieszkać z innym psem, w nowym domu może pomóc jej towarzystwo spokojnego psa. Jest młodziutka – ma około 9-10 miesięcy i nieduża – waży 12,5 kg. Już dużo nie urośnie.
2 lipca 2022

Lenka poszła w ślady swojej siostry bliźniaczki i równie radośnie opuściła schroniskową klatkę. Przeprowadzka do nowego domu, być może pierwszego w jej krótkim życiu, była dla Lenki sporym wyzwaniem, ale dziewczyna nie należy do tych, którzy się łatwo poddają. Praktycznie każdego robi kolejne postępy, przyzwyczajając się do życia w zupełnie nowym dla siebie środowisku. Jej opiekunowie są w niej nie tylko po uszy zakochani, ale dają jej też dużo wsparcia i ciepła, otaczając ją wielkim, szczerym uczuciem. W takim towarzystwie Lenka poradzi sobie na pewno z każdym wyzwaniem i wyrośnie na miłego, zrównoważonego psa. Bardzo dziękujemy za przygarnięcie naszej Lenki i podarowanie jej szansy na nowe życie!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 663 235 754