Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

2 listopada 2021
Lumiś jest niezwykle sympatycznym, około 10 letnim psem w typie terriera, który przed trafieniem do schroniska najprawdopodobniej nie wiódł życia usłanego różami. Gdy go poznaliśmy był chudy, zaniedbany, brudny i mocno zdezorientowany. Nie wiemy, czy długo błąkał się po okolicy, być może został przez kogoś wyrzucony niedługo przed tym, jak znalazł się w schronisku. W krótkim czasie dał się jednak poznać z bardzo dobrej, pozytywnej strony, zdradzając swój przyjacielski i pokojowy stosunek do świata. Lumiś jest psem bardzo towarzyskim i delikatnym, nie ma problemu w kontaktach zarówno z ludźmi, jak i z psami, na spacerach zachowuje się nienagannie w związku z czym spędzanie z nim czasu, to czysta przyjemność. Ładnie chodzi na smyczy i nie ciągnie przed siebie bez opamiętania, spokojnie węszy i poznaje świat. Bez smyczy trzyma się blisko i świetnie sobie radzi pomimo utraconego wzroku. Lumiś dobrze czuje się w otoczeniu przyrody, na łąkach i w lesie, w związku z czym chcielibyśmy znaleźć dla niego dom w takiej właśnie okolicy – spokojnej i cichej, bez nadmiernego hałasu i cywilizacyjnego szumu. Jest świetnym psem, który wniesie bardzo dużo pozytywnej energii do miejsca, w którym zamieszka. Lumiś może zamieszkać w domu z innymi zwierzętami jak psy czy koty. Oby nie musiał spędzać zimy w schronisku…
6 stycznia 2022
Szczęście uśmiechnęło się do Lumisia szeroko, dzięki czemu nie będzie musiał spędzać zimy w schroniskowym boksie. Wprowadził się właśnie do swojego nowego domu, w którym zadomowił się błyskawicznie i bez najmniejszych przeszkód. Od pierwszej chwili poczuł się doskonale nie tylko w nowym otoczeniu, ale także w towarzystwie swoich opiekunów, którzy bez wahania przyznają, że nie oddadzą go już nigdy i nikomu! Cieszymy się, że tak pozytywnie zaczynamy nowy rok – dziękujemy za przygarnięcie Lumisia!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047