Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy
27 sierpnia 2022
Młodziutka Mali trafiła pod naszą opiekę w towarzystwie dwóch innych młodych suczek, które udało nam się uratować z rumuńskiego schroniska, w którym nie miały żadnych szans na adopcję i normalne życie. Choć start w życie miała bardzo trudny i wymagający, 8-miesięczna Mali bardzo szybko pokazała nam, że jest gotowa puścić wszystko w niepamięć i ruszyć przed siebie z godną pozazdroszczenia energią. Nie da się ukryć, że w stosunku do obcych osób pozostaje lekko nieśmiała, ale za to jest bardzo ciekawa świata i w głębi duszy bardzo chętna do bliższego kontaktu, wystarczy dać jej tylko odrobinę czasu na podjęcie decyzji. Doskonale za to dogaduje się z innymi zwierzętami: w domu tymczasowym mieszka z dorosłymi psami i kotami, które lubi i szanuje, i to ze wzajemnością. Gdy już kogoś pokocha, Mali chętnie tuli się i rozdaje całusy, lubi zabawy z psami i samodzielne, a do tego – co nie powinno nikogo dziwić – uwielbia dobrze zjeść! W domu zachowuje czystość i potrafi zająć się sama sobą, wiele wskazuje więc na to, że wyrośnie z niej nie tylko piękna, ale i mądra suczka. Szukamy dla niej domu w okolicy cichej i spokojnej, przyjaznej psom, z łatwym dostępem do terenów zielonych, z których Mali będzie mogła korzystać podczas codziennych spacerów. Bez przeszkód może zamieszkać z innymi zwierzętami. Mali docelowo będzie niedużym pieskiem, w tej chwili waży 10 kg.
5 listopada 2022
Swojego pierwszego prawdziwego domu w życiu doczekała się również delikatna Mali, która przyjechała do nas z jednego z rumuńskich schronisk. Dziewczynka, choć była bardzo nieśmiała podczas pierwszego spotkania, to jednak zdecydowanie wpadła w oko swoim nowym opiekunom i dziś wyleguje się już na swoim własnym, prywatnym posłaniu. Przeprowadzkę zniosła dzielnie, w nowym miejscu grzecznie i z zainteresowaniem przywitała się z liczną gromadką czterech kotów, które potraktowały ją bardzo gościnnie i niemalże  z otwartymi ramionami przyjęły Mali pod swój dach. Dziewczynka z każdym kolejnym dniem czuje się w nowym domu coraz lepiej, pokazując, że mimo młodego wieku jest bardzo mądra i odważna, a my wierzymy, że wyrośnie na fajną, sympatyczną i zrównoważoną suczkę. Bardzo dziękujemy za podarowanie Mali prawdziwego domu!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047