Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 2015 r.

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana, testy FIV/FeLV ujemne, zachipowana

Stosunek do ludzi: bardzo przyjazna

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny

Inne: potrafi korzystać z kuwety, spokojna, domaga się tulenia, opanowana

Mańka o sobie:

Hej to ja Mania, czy użyczysz mi Twoich kolanek do spania?

Uwielbiam tak wylegiwać się na kolanach. Co chwilę też słyszę, że jestem kochanym miziakiem! Trudno zaprzeczyć, głaskanko kocham równie mocno, jak spanko na kolanach. Jak przychodzą ciocie do naszego kociego królestwa , to ochoczo się z nimi witam. Ciocia mówi, że w bawialni gram pierwsze skrzypce, co dobrze wpływa na resztę kotów. Nie kojarzę, żebym grała na instrumentach, ale może faktycznie mam jakiś wrodzony talent muzyczny.

W życiu wiele przeszłam i trochę wiosen już mam za sobą. Chyba niedługo 7 , ale stara to ja się nie czuję! Jak mnie człowieki znalazły, to miałam okropny koci katar. Kto miał tak mocny katar, to wie jaka to męczarnia. W dodatku bardzo chuda byłam. Na szczęście trafiłam pod dobrą opiekę i szybciutko wyzdrowiałam. Nie mam też już większość zębów, ale to tylko dodaje mi uroku osobistego.

W bawialni bardzo dobrze dogaduję się z innymi kotami. Lubię z nimi spędzać czas, pobawić się trochę. Potrafię też dzielić się miejscem na kolankach. Jestem bardzo towarzyska, otwarta i przyjazna.

Bardzo potrzebuję Twojego towarzystwa, miłości i codziennych pieszczot ❤️

Twoja Mańka

Poznaj historię Mańki:

20 października 2021 r.

Mańka to kotka, która przyszła do nas w bardzo kiepskim stanie. Jej oczy prosiły o pomoc.. Bardzo chuda, zapchlona, z opuchniętym pyszczkiem i wypisanym smutkiem w oczach. Po konsultacji z weterynarzem okazało się, że ma bardzo duże zapalenie w pyszczku więc dwa dni później pojechała na zabieg. Mańka niestety musiała mieć usunięte większość zębów. Teraz już po 2 tygodniowej kwarantannie Mańka czuje się dużo lepiej. Zwalczyliśmy pchły, może swobodnie jeść bez bólu. Jednak oczy nadal mówią, że jest bardzo smutna.. Opiekunki Mańki robią wszystko żeby poczuła się kochana. Jak się okazało to jest najważniejsze do Mani. Trochę jedzenia i trochę więcej miłości. Uwielbia wchodzić na kolana i oddawać się spokojnej drzemce. Mańka akceptuje inne koty, zachowuje czystość i pragnie jedynie spokoju i miłości. Zachęcamy do adopcji tej cudownej koteczki.

29 marca 2022 r.

Poznajcie Manię, czyli 100% kota w kocie!
Mania mieszka w schronisku w Dopiewie. Niech Was nie zmylą zdjęcia na trawce, Mania nie walczy o przetrwanie – to zdjęcia w kociego wybiegu pod wolierą. Mania ma dobrą opiekę. Brakuje jej jednak do szczęścia własnych ludzkich kolan do polegiwania.
Kotka ma już pierwszą młodość za sobą i już dobrze wie, co lubi, a czego nie. Lubi jedzonko, lubi promienia słońca i lubi ludzi, którzy głaszczą. Nie lubi jednak dzielić się tymi czułościami z innymi kotami. Wolałaby mieć człowieka tylko dla siebie.

Adoptując Manię, przygarniasz 100% szaroburego kota w kocie, z ukształtowanymi kocimi przekonaniami, z zamiłowaniem do ciepłych pieleszy i miłych ludzi.

Dowiedz się więcej o Mani i adoptuj futrzaka!
https://glosemzwierzat.pl/…/nasi-podopieczni/koty/manka/

18 maja 2022 r.

Mamy to ! Mania ma dom i cudowną opiekunkę! Życzymy jej dużo zdrowia i smakołyków !

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)