Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

30 lipca 2022
Maszka trafiła do schroniska niedawno i gdy tylko ją poznaliśmy od razu zadaliśmy sobie pytanie – co taki kochany pies robi w schronisku? Nie znamy jej przeszłości i z pewnością nigdy już nie poznamy, ale trudno nam zrozumieć, że nikt nie szukał takiego fajnego psa. Widocznie dla swojego byłego właściciela nie stanowiła aż tak dużej wartości, żeby warto było pofatygować się i poszukać jej po okolicy… Nie ma to już jednak znaczenia, na pewno szybko znajdzie nowy dom, w którym będzie traktowana z należnym jej szacunkiem i uczuciem. Maszka jest młoda, ma około 2 lat i wielkie serce, którym bardzo chciałaby kogoś obdarować, widać to w jej wesołych, mądrych i ciepłych oczach. Na spacerach zachowuje się bardzo dobrze, a czas spędzony w jej towarzystwie jest zawsze czystą przyjemnością, Maszka bowiem nie tylko uwielbia chodzić na spacery, ale także doskonale wie, jak powinny one wyglądać. Jest spokojna, nigdzie się nie spieszy, dużo węszy i nie w głowie jej szarpanie smyczy. Jest miłym dla otoczenia i zrównoważonym psem, który do pełni szczęścia potrzebuje cichego i bezpiecznego otoczenia, w którym będzie miała możliwość, aby zaspokoić swoje naturalne potrzeby. Maszka jest miła nie tylko dla ludzi, ale również dla innych psów, do których podchodzi z zainteresowaniem, ale nie nachalnie, szybciutko wymienia uprzejmości, a potem zajmuje się już głównie swoimi sprawami – z pewnością mogłaby zamieszkać w domu z drugim psem lub psami. Mamy nadzieję, że dziewczynka szybko podbije czyjeś serce i dostanie drugą szansę od losu. Maszka jest zdrowa, waży ok 23 kg, ma aktualne szczepienia, przed adopcją zostanie wykastrowana. Jest młodziutka – ma ok. 2 lat.
15 listopada 2022
Nasza ukochana Maszka w końcu ostatecznie opuściła schroniskowy boks! Znalezienie jej domu trwało dłużej niż ktokolwiek mógł podejrzewać, ale udało się, i to jeszcze jak! Trudno nam sobie wyobrazić lepszy dom dla tej wesołej suczki, trafiła po prostu idealnie i tak samo zachowuje się od pierwszego dnia w nowym miejscu. Jest bardzo grzeczna, dobrze dogaduje się z psami rezydentami i kotami, a na spacerach chodzi sobie spokojnie bez smyczy, nigdzie się nie oddalając i nie stwarzając nikomu najmniejszych problemów. Maszka jest idealna i wiedzieliśmy to od samego początku, a teraz mamy na to całą listę niezbitych dowodów. Cieszymy się, że Maszka jest już w ciepłym domu, a Beacie i jej rodzinie z całego serca dziękujemy za jej adoptowanie!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047