Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy
3 maja 2022
Meliska trafiła do nas ze schroniska z zaatakowanej wojną Ukrainy. Dziś jest już bezpieczna i nie może doczekać się swojego domu. Meliska to jeszcze szczeniak, który jak na malucha przystało, jest bardzo ciekawy świata. Chętnie zwiedza różne zakamarki: psoci w krzakach, kładzie się w kałużach i nurkuje w nich szukając skarbów. Melisa uwielbia bawić się i wygłupiać. Na każdym kroku pokazuje, że jest jeszcze dzieckiem, jednak (szczególnie przy innym dorosłym psie) potrafi opanować swoją dziecięcą duszę i ze spokojem towarzyszyć kompanom od spacerów. Melisa bardzo ładnie chodzi na smyczy i współpracuje z człowiekiem. To cudowna sunia, która chce cieszyć się każdą chwilą życia, a aby móc to robić koniecznie musi znaleźć dom równie świetny jak ona sama. Może czeka właśnie na Ciebie? Szukamy dla Meliski domu świadomego psich potrzeb i natury. Domu, który pozwoli Melisie poznawać świat i z przyjemnością będzie obserwował jak uczy się i dorasta. Mała świetnie dogaduje się z innymi psami, lubi ich towarzystwo i może zamieszkać w domu, gdzie są już psy. Na koty reaguje bardzo pozytywnie i jest przyjacielsko nastawiona. Jest młodziutka – ma niecały rok i jest malutka – waży 10 kg.
23 września 2022
Nasza cudna Meliska nie musi już o nic się martwić, ponieważ jej niedola oficjalnie dobiegła końca! Dziewczynka bez oglądania się za siebie opuściła nasze schronisko i skierowała swe kroki w stronę nowego domu, do którego zabrali ją zakochani w niej po uszy ludzie, którzy dołożą wszelkich starań, aby naszej maludzie już nigdy niczego nie brakowało. Meliska od pierwszego dnia w domu zachowuje się bez zarzutu, zaaklimatyzowała się po prostu momentalnie, dając tym samym dowód dojrzałości i pewności siebie. Dziękujemy za przygarnięcie Meliski i podarowanie jej nowego życia!

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047