Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

27 sierpnia 2022
Jak wiele innych psów na całym świecie, Molly nie miała dobrego startu w życie. Ma dopiero 9 miesięcy, a zdążyła już doświadczyć trudów życia w schronisku, z którego – wraz z dwiema innymi suczkami – na szczęście udało się ją wyciągnąć. Molly pochodzi z Rumunii i przebyła bardzo długą drogę do Polski, aby tutaj otrzymać to, na co od zawsze zasługuje, czyli szansę na dobre i bezpieczne życie. Zamieszkała w domu tymczasowym, w towarzystwie dwóch dorosłych psów, z którymi od początku bardzo dobrze się dogaduje. Jest w stosunku do nich bardzo miła, podobnie jest w kontakcie z ludźmi, do których bywa nieśmiała, ale szybko otwiera się i nabiera zaufania. W domu utrzymuje czystość, zostaje sama, jest też grzeczna na spacerach, które sprawiają jej wiele radości, pozwalając zaspokoić naturalne potrzeby. Molly bardzo interesuje się światem, chce być jego częścią, poznawać go i doświadczać, a teraz nareszcie ma taką możliwość. Szukamy dla niej dobrego domu w spokojnej okolicy, w której będzie mogła czuć się pewnie i bezpiecznie. Molly jest zdrowa, zaszczepiona i zabezpieczona przeciwko pasożytom, w schronisku z którego ją zabraliśmy została wykastrowana. Docelowo będzie niedużym pieskiem – obecnie waży 7 kg.
26 listopada 2022
Kochana Molly ma wreszcie swój stały dom i oddanych jej opiekunów! Już dawno puściła w niepamięć trudy pierwszych miesięcy swojego życia, w domu tymczasowym złapała drugi oddech, nauczyła się wielu nowych rzeczy, dzięki czemu mogła pewnie wyruszyć w drogę przez dorosłe życie. W nowym miejscu szybko poczuła się komfortowo i bezpiecznie, każdego dnia pokazując jak fajnym jest pieskiem. Bardzo dziękujemy za przygarnięcie naszej maludy!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047