Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 2018 r.

Zdrowie: odrobaczony, wykastrowany, zaszczepiony, testy FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: bardzo przyjazny, lgnie do ludzi, uwielbia być głaskany i być w centrum uwagi

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: pozytywny, nie boi się psów

Koty: przyjazny dla innych

Inne:

 

Muminek o sobie:

Cześć to ja Muminek.

Mówić o sobie to ja bym mógł godzinami – uwielbiam rozmawiać. Może faktycznie wyglądam trochę jak Muminki z bajki, ale mam ciemny ogonek i plamkę na głowie, która dodaje mi uroku. Nie lubię jak ktoś mówi, że jestem gruby lub puszysty – ja jestem muskularnym, silnym kocurem! Fakt, że lubię dużo zjeść, ale to wszystko idzie mi w mięśnie.

Lubię pokazywać swoją siłę i odwagę w zabawie z człowiekami, skacząc wysoko i daleko, żeby złapać piórka na wędce. Nie straszne mi są przewracające się wieże do drapania, miski czy cokolwiek innego. Liczy się złapanie ofiary. Poza zabawą kocham być w centrum uwagi. Najlepiej jakby człowieki cały czas mnie głaskały i pozwalały mi na dawanie im buziaków gdzie tylko się da. No dobra, czasami to nie tylko buziaczek. Lubię dbać o moich bliskich i myję ich, gdy czuję, że jest taka potrzeba. Super jest też kłaść się na człowiekach, przytulać ich i odpoczywać z nimi. Jestem bardzo tolerancyjny i towarzyski, zaprzyjaźnię się z każdym człowiekiem, kotem, a nawet psem. Tu gdzie teraz jestem, jest też futrzasty pies. Lubię z nim odpoczywać i pić z jego miski, gdy nie patrzy. Smutno mi, gdy zostaję sam. Kiedy wracają, opowiadam im bardzo dokładnie, jak minął mi dzień. Jak już wszystko opowiem, to wskakuję na któryś parapet lub inne wysokie miejsce i obserwuję co dzieje się po drugiej stronie okna.

Miło mi bardzo tutaj z Ciocią, Wujkiem i ich psem, ale marzy mi się mieć własną rodzinę, z którą zostanę już na zawsze. Obiecuję, że bardzo Was pokocham i będę to okazywał każdego dnia! Sam też potrzebuję sporej dawki miłości. Im więcej osób do kochania tym lepiej.

Czy jesteś chętny na ogrom miłości, tulenia, miziania i długie rozmowy? Jeśli tak, to wiedz, że na Ciebie czekam ❤️

Twój Mumiś

Poznaj historię Muminka:

25 lipca 2022r.

Muminek po niecałych 2 miesiącach spędzonych w domu tymczasowym, pojechał do domu stałego! A żeby było ciekawiej, czekała tam na niego młodsza od niego kotka z którą szybko się zaprzyjaźnił.

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)