Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 05.2022 r.

Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony

Stosunek do ludzi: pozytywny,  lgnie do człowieka

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: nie miał kontaktu

Inne:

 

Nero o sobie:

Hejka tu Nero,

Możliwe, że na pierwszy rzut oka pomylisz mnie z moim bratem Pierrro lub siostrą Canucią. W końcu wszyscy jesteśmy czarni, jak wegielki. Nie da się jednak ukryć, że jestem samcem Alfa – to właśnie po mojej dominującej postawie mnie poznasz ? Zazwyczaj to właśnie ja zachęcam moje rodzeństwo do wspólnej zabawy. Częściej bawię się z Pierro, ale Canucię też lubię zaczepiać. Jeśli nie z rodzeństwem, to z dwunożnymi również uwielbiam się bawić jakąś piłką, wędką lub w tunelu. Energii to ja mam caaałą masę, więc potrzebuję Twojej uwagi i spędzania ze mną bardzo bardzo duużo czasu! Obiecuję, że dostarczę Ci dużo atrakcji i pozytywnego nastroju, gdy zdecydujesz się być moim człowiekiem. Teraz mam człowieki i jest super, ale słyszałem, że to tylko na jakiś czas.

Chciałabym mieć swojego dwunożnego przyjaciela tak na zawsze. Codziennie będę wskakiwał mu na kolanka i domagał się miziania. Gdyby znalazł się domek dla mnie i mojego brata, to już w ogóle będę w siódmym niebie! ☺️

Czekam na Ciebie,

Twój Nero

Poznaj historię Nero:

14 lipca 2022 r.

Tylko błagam nie pytajcie który jest który…
Poznajcie trójkę czarnych nicponi o włoskich imionkach: Nero, Pierro i Canucia. Canucie powinniście już kojarzyć, gdyż dziewczynka zasłynęła niedawno historią mrożącą krew w żyłach – podczas karmienia butelką przegryzła smoczek i połknęła kawałek plastiku – niezbędna była pilna operacja, na którą zbieraliśmy tu pieniądze (i nadal zbieramy, bo zbiórka idzie baaaardzo kiepsko https://www.ratujemyzwierzaki.pl/canucia ).
Niemniej fascynująca jest historia pojawienia się rodzeństwa w naszej fundacji – otóż pewnego pięknego dnia w schronisku w Dopiewie w pustej budzie psiej coś zaczęło miauczeć… Jakiejkolwiek kociej matki na horyzoncie brak, tylko trójka czarnego rodzeństwa – za mała na stały pokarm – do odkarmienia butelką.
Dzieciaki przebywają w bardzo awaryjnym domu tymczasowym i mogą w nim być jedynie do końca lipca. Pilnie poszukujemy troskliwego domu tymczasowego dla całej trójki, począwszy od sierpnia, aż do momentu znalezienia domów stałych dla dzieciaków.
Prosimy, udostępniajcie Nero, Pierro i Canucię!

4 października 2022 r.

POZNAJCIE TROJACZKI!

Dzieciaki tracą dom tymczasowy z końcem października!
Prosimy o udostępnienie całej trójeczki i bardzo liczymy na domki.
Poznań i okolice

NERO najbardziej dominujący, samiec alfa tego stadka – bardzo towarzyski kocur, sam przychodzi na kolana, kładzie się obok, chce cały czas przebywać w towarzystwie człowieka i rodzeństwa.
Uwielbia się bawić i zaczepiać rodzeństwo zachęcając je do zabawy. Ma bardzo dobry kontakt z bratem (Pierro) – dobrze jakby obu kocurom udało się znaleźć wspólny dom.

PIERRO podobnie jak brat jest bardzo towarzyski, chociaż trochę bardziej niż Nero potrzebuje uwagi i kontaktu z człowiekiem. Sam przychodzi na kolana i lubi „rozmawiać” z opiekunem miaucząc.
Świetnie dogaduje się z Nero, trochę mniej czasu spędza z Canucią, ale też ładnie się bawią. Jest bardzo energiczny, chociaż w usposobieniu jest wrażliwszy niż Nero i jest jeszcze większym miziakiem od Nero.
Ma w sobie dużo energii, jest ciekawy świata.

CANUCIA w odróżnieniu od chłopaków jest dużo drobniejsza, ma mniejsza masę. Charakter też trochę inny – jest spokojniejsza, nie biega tak chętnie po całym domu jak chłopacy, ale lubi się z nimi bawić.
Wydaje nam się, ze z całej trojki to właśnie ona najlepiej poradziłaby sobie sama. Kicia uwielbia być głaskana, chociaż nie przychodzi aż tak często i chętnie jak Nero i Pierro.
Bardzo przyjazny i proludzki kotek, który potrzebuje uwagi człowieka, ale nie narzuca się.

Interesujesz się adopcją to kliknij w link:
https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

Chcesz dowiedzieć się na czym polega dom tymczasowy – przeczytaj:
https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/dom-tymczasowy/

15 listopada 2022 r.

Do szczęśliwej grupy adopciaków dołączył dzisiaj i Nero! Z trójki rodzeństwa na swój domek stały czeka jeszcze Canucia.

Galeria:

[nggallery id=2415]

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)