Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

17 czerwca 2022
Nuri to uroczy niskopodłogowy chłopak, który trafił pod naszą opiekę jak wiele innych psów – bez szczególnej historii – ktoś zgłosił błąkającą się duszkę po wsi i tak Nuri znalazł się w schronisku. Nie wiemy jakie życie wiódł wcześniej, wiemy jednak, że kojec szybko powinien zamienić na wygodne legowisko, a najlepiej łóżko.
Nuri od razu dał nam się poznać jako bezproblemowy, miły i wesoły pies. Uwielbia przytulanie i każdą chwilę spędzoną z człowiekiem. Każdy kto weźmie go na spacer mówi o nim w samych pozytywach – super chodzi na smyczy, jest przyjacielsko nastawiony do innych zwierząt – i psów i kotów. Na spacer chętnie maszeruje w towarzystwie innego psa. Jest pewny siebie i odważny, mógłby zamieszkać w mieście, ale na pewno nie może dużo chodzić po schodach. Jesteśmy pewni, że w przyszłym domu Nuri rozkocha w sobie wszystkich domowników. Może zamieszkać z innymi zwierzętami oraz z dziećmi. Nuri jest młody – ma ok. 4 lat i nieduży – waży 11,5 kg.
22 listopada 2022
Jest młody, nieduży i niewątpliwie uroczy, a mimo to nie miał szczęścia i bardzo długo czekał na swój nowy dom. Zaliczył niezliczone spotkania zapoznawcze i choć zawsze zachowywał się na nich z klasą, to jakoś nikomu nie przypadł do gustu. I tak sobie czekał w schronisku, aż do spotkania z panią Asią, która była gotowa zabrać go do siebie już po pierwszej chwili spędzonej w jego towarzystwie! To była miłość od pierwszego wejrzenia i dzisiaj doświadczamy wspólnie jej mocy – Nuri nie tylko mieszka już w domu, ale ma w nim również sympatyczną koleżankę, z którą świetnie się dogaduje i nie czuje się w końcu samotny. Wraz z nowym imieniem – Kacperek – może teraz z uśmiechem iść przez życie, nie martwiąc się chłodem i tym, co przyniesie jutro. Z całego serca dziękujemy!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047