Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

25 lutego 2022
Lekka i delikatna, słodka i urocza – Pianka, tak ma na imię młodziutka istotka, która trafiła pod nasze skrzydła. I choć bardzo ją lubimy, to wierzymy mocno, że niedługo rozwinie własne skrzydła i uda się w świat u boku swojej nowej rodziny. Piankę poznaliśmy w miejskim schronisku w Białogardzie i już od pierwszego spotkania rozmyślaliśmy nad znalezieniem dla niej domu tymczasowego. Od rozmyśleń do działań przeszliśmy dosyć płynnie i tak oto 4-miesięczna Pianka cieszy się już z domowych wygód i w towarzystwie troskliwych opiekunów oczekuje na adopcję. Oczekuje bez dwóch zdań grzecznie i spokojnie, choć – jak na szczeniaczka przystało – potrafi też podokazywać, ale wszystko w granicach normy i zdrowego rozsądku. Dziewczynka mieszka w towarzystwie dwóch kotów i dwóch dorosłych psów, z którymi bardzo dobrze się dogaduje. Pianka dzielnie i systematycznie uczy się czystości, wychodzi na spacery, na których poznaje świat, co sprawia jej wiele radości i daje mnóstwo satysfakcji. Szukamy dla tej dziewczyny domu w spokojnej, podmiejskiej okolicy, wolnej od hałasu i zgiełku, gdzie będzie mogła normalnie się rozwijać i dorastać. Musi to być okolica z łatwym dostępem do terenów zielonych, z których Pianka będzie mogła korzystać podczas codziennych spacerów. Chętnie zamieszka w towarzystwie innych psów i kotów.
28 kwietnia 2022
Pianeczka doczekała się swojego wielkiego dnia i pojechała w końcu do nowego domu, w którym oczekiwano jej z wytęsknieniem, lekką niecierpliwością, a na pewno z wielką dawką miłości i czułości. Sunia rozkochała w sobie swoich nowych opiekunów już na pierwszym spotkaniu i nic w tym dziwnego – kto by nie przepadł bez reszty spotykając na swej drodze tak mądrego, wesołego i ślicznego szczeniaczka? Pianka od pierwszego dnia po adopcji zachowuje się wzorowo: w domu ideał, na spacerach jeszcze większy, o ile to możliwe. Pięknie chodzi na smyczy, bez smyczy także, a załatwiając swoje sprawy trzyma się blisko swojej ekipy i nie w głowie jej żadne głupotki. Nic tylko pogratulować dobrej decyzji. Dziękujemy!

[nggallery id=2348]

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)