Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 05.2022 r.

Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony

Stosunek do ludzi: pozytywny,  lgnie do człowieka

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: nie miał kontaktu

Inne:

 

Pierro o sobie:

Hej tutaj Pierro,
Jeżeli szukasz na maxa towarzyskiego kota, to dobrze trafiłeś. Jestem jeszcze większym miziakiem niż mój brat Nero. Tak samo, jak on uwielbiam bawić się wszystkim, nawet po prostu nakrętką lub sznurkiem. Bardzo chętnie też z Tobą porozmawiam o czymkolwiek chcesz, wylegując się na Twoich kolankach! Odróżnisz mnie od Nero tym, że ja jestem bardziej wrażliwy.
Teraz jestem wraz z rodzeństwem u Cioci. Słyszałem, że będę u niej do czasu, aż ktoś mnie pokocha i weźmie do swojego domku już tak na zaawsze. Będę ogromnie szczęśliwy, jeśli będę mógł w nowym domku być razem z Nero! Z nami każdy dzień jest wesoły i przepełniony pozytywną energią. Mam nadzieję, że już niedługo się zobaczymy ☺️
Twój Pierro

Poznaj historię Pierro:

14 lipca 2022 r.

Tylko błagam nie pytajcie który jest który…
Poznajcie trójkę czarnych nicponi o włoskich imionkach: Nero, Pierro i Canucia. Canucie powinniście już kojarzyć, gdyż dziewczynka zasłynęła niedawno historią mrożącą krew w żyłach – podczas karmienia butelką przegryzła smoczek i połknęła kawałek plastiku – niezbędna była pilna operacja, na którą zbieraliśmy tu pieniądze (i nadal zbieramy, bo zbiórka idzie baaaardzo kiepsko https://www.ratujemyzwierzaki.pl/canucia ).
Niemniej fascynująca jest historia pojawienia się rodzeństwa w naszej fundacji – otóż pewnego pięknego dnia w schronisku w Dopiewie w pustej budzie psiej coś zaczęło miauczeć… Jakiejkolwiek kociej matki na horyzoncie brak, tylko trójka czarnego rodzeństwa – za mała na stały pokarm – do odkarmienia butelką.
Dzieciaki przebywają w bardzo awaryjnym domu tymczasowym i mogą w nim być jedynie do końca lipca. Pilnie poszukujemy troskliwego domu tymczasowego dla całej trójki, począwszy od sierpnia, aż do momentu znalezienia domów stałych dla dzieciaków.
Prosimy, udostępniajcie Nero, Pierro i Canucię!

4 października 2022 r.

POZNAJCIE TROJACZKI!

Dzieciaki tracą dom tymczasowy z końcem października!
Prosimy o udostępnienie całej trójeczki i bardzo liczymy na domki.
Poznań i okolice

NERO najbardziej dominujący, samiec alfa tego stadka – bardzo towarzyski kocur, sam przychodzi na kolana, kładzie się obok, chce cały czas przebywać w towarzystwie człowieka i rodzeństwa.
Uwielbia się bawić i zaczepiać rodzeństwo zachęcając je do zabawy. Ma bardzo dobry kontakt z bratem (Pierro) – dobrze jakby obu kocurom udało się znaleźć wspólny dom.

PIERRO podobnie jak brat jest bardzo towarzyski, chociaż trochę bardziej niż Nero potrzebuje uwagi i kontaktu z człowiekiem. Sam przychodzi na kolana i lubi „rozmawiać” z opiekunem miaucząc.
Świetnie dogaduje się z Nero, trochę mniej czasu spędza z Canucią, ale też ładnie się bawią. Jest bardzo energiczny, chociaż w usposobieniu jest wrażliwszy niż Nero i jest jeszcze większym miziakiem od Nero.
Ma w sobie dużo energii, jest ciekawy świata.

CANUCIA w odróżnieniu od chłopaków jest dużo drobniejsza, ma mniejsza masę. Charakter też trochę inny – jest spokojniejsza, nie biega tak chętnie po całym domu jak chłopacy, ale lubi się z nimi bawić.
Wydaje nam się, ze z całej trojki to właśnie ona najlepiej poradziłaby sobie sama. Kicia uwielbia być głaskana, chociaż nie przychodzi aż tak często i chętnie jak Nero i Pierro.
Bardzo przyjazny i proludzki kotek, który potrzebuje uwagi człowieka, ale nie narzuca się.

Interesujesz się adopcją to kliknij w link:
https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

Chcesz dowiedzieć się na czym polega dom tymczasowy – przeczytaj:
https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/dom-tymczasowy/

 

13 października 2022 r.

Dzisiaj Pierro spakował swoje walizeczki i wyruszył w drogę do swojego domu stałego. Gratulacje dla nowej rodziny i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Galeria:

[nggallery id=2416]

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)