Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 2013 r.

Zdrowie:  odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana, testy FIV/ FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: przyjazna

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: denerwuje ją obecność innych kotów, raczej powinna być jedynaczką

Inne:

Pixie o sobie:

Wkrótce…

Poznaj historię Pixie:

16 września 2020 r.

Matka, Pixie, ma juz ewidentnie dosyć córki, Dixi, która nic sobie z tego faktu nie robi i namiętnie poluje na matczyny ogon. Możliwość obserwacji ich relacji to absolutny cud natury.
Niemniej jednak, nie chcemy ich zatrzymać dla siebie.
Szukamy domu!
Nie kupuj, adoptuj.

9 czerwca 2021 r.

Fajna Pixi szuka domu!
Kotka naostrzyła pazury i napisała kilka słów o sobie, coby zwiększyć swoje szanse na adopcje, choć jej dyortografia wymaga kilku lekcji języka ludzkiego!
„Cześć szystkim. Aktualnie przebywam w czymś co nazywajo domem tymczasowym, nie wiem co to ale jest tu bardzo przytulno. I ciepło i miękko (szczególnie na kołdże czy łużku) ale miejscem, które uwielbiam na leżakowanie jest PLECAK studenciaków u których jestem. Mam swoje legowisko, ale nie jest ono takie wygodne jak plecaki. Ludzie mówio, że szukajo mi stałego domu, wienc napisze jaka jestem, żeby ten dom wiedział i pokochał. Zacznę od tego, że nie jestem byle jakim kotem. Jestem fanką głaskania i zabawy. Ale (!) w granicach kociego rozsondku dlatego wole nie mieszkać z małymi ludźmi i innymi kotami, bo pomimo że sama wychowałam Dixie, moją córkę, (a może właśnie dlatego), nie przepadam jak mi sie ktoś nażuca. Jednakże jeśli moi opiekuni okażom mi miłość i będą mnie kochać, to mogę stać się tym czego zawsze szukali. Mam nadzieję że szybko znajdę stały i kochający dom i nie bende musiała już pisać takich tekstów bo nie lubie.”
No. To tyle od Pixi.
Zachęcamy do adopcji!
11 sierpnia 2021 r.

PIXIE niespodziewanie traci dom tymczasowy.

Właścicielka wypowiedziała umowę o mieszkanie naszym młodym wolontariuszom i Pixi musi na CITO znaleźć nowe lokum. Kotka jest szczepiona, odrobaczona, sterylizowana, testy na wirusówki ujemne. Jedyną drobną dolegliwością jest niedawno przebyte zapalenie jelit, w związku z czym Pixi jest na karmie typu „gastro”. Za 2-3 miesiące wymagana będzie kontrola USG, by upewnić się, że zapalenie minęło na dobre.

Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu domu stałego lub tymczasowego dla Pixi. Dziewczyna jest fajna. Taka… kocia .

Lubi mizianko, ale bez przesady  Zabawa też jest spoko, ale nie zawsze  Dzieci mogą być, ale z daleka  A inne koty są fajne, ale… najlepiej nie w tym samym domu

No 100% kota w kocie.

9 września 2021 r.

PILNIE! Dom potrzebny od zaraz!

PIXI niespodziewanie traci dom tymczasowy.

Właścicielka wypowiedziała umowę o mieszkanie naszym młodym wolontariuszom i Pixi musi na CITO znaleźć nowe lokum.
Kotka jest szczepiona, odrobaczona, sterylizowana, testy na wirusówki ujemne. Jedyną drobną dolegliwością jest niedawno przebyte zapalenie jelit, w związku z czym Pixi jest na karmie typu „gastro”. Za 2-3 miesiące wymagana będzie kontrola USG, by upewnić się, że zapalenie minęło na dobre.

Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu domu stałego lub tymczasowego dla Pixi. Dziewczyna jest fajna. Taka… kocia.

Lubi mizianko, ale bez przesady. Zabawa też jest spoko, ale nie zawsze. Dzieci mogą być, ale z daleka. A inne koty są fajne, ale… najlepiej nie w tym samym domu.

No 100% kota w kocie.

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)