Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 29.07.2021 r.

Zdrowie: odrobaczony, zachipowany, zaszczepiony

Stosunek do ludzi: otwarty, lubi być przytulony do człowieka, lubi być miziany

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny, nie boi się, jest ciekawy

Inne: przyjacielski, nie jest bardzo żywiołowy, ale może jeszcze nie dał się poznać od tej strony; ciekawski, nie ma w sobie za grosz agresji

 

Poznaj historię Pokrzywka:

15 listopada 2021 r.

Pokrzywek swoje urocze imię dostał od nazwy miejscowości – Pokrzywnicy, w której żył wraz z mamą i swoim rodzeństwem. Dostaliśmy zgłoszenie, że jeden z maluchów jest przeziębiony. W ten sposób Pokrzywek trafił pod nasze skrzydła na doleczenie.

Jaki jest? Jest przekochany. Bardzo lubi mizianie – niemal od razu zamienia się w mruczącą kulkę. Potrafi leżeć przytulony przez cały odcinek serialu (ok. 45 minut) bez specjalnego wiercenia się. Nie ma w  sobie za grosz agresji. Nawet jak jeden z kocich starszaków na niego na dzień dobry syknął to sobie nic z tego nie robił. Jest ciekawski, ale też nie tak, że biega jak szalony, skacze, fika i jest jednym wielkim wulkanem energii. Przynajmniej jeszcze od tej strony się nie pokazał w obecnym domu. Nie jest też w 100 pewnym siebie kocurkiem, który będzie każdego kota podchodził na siłę czy też od razu z wielką odwagą zwiedzał każdy kąt, ale szybko odnajduje się w nowym otoczeniu. Potrafi zachować dystans, jeśli rezydent tego chce. Absolutnie nie jest namolny. Jak na razie jego poziom energii jest ładnie zrównoważony. 

Jak się spojrzy na jego pyszczek i oczy to od razu można się zakochać. Jedna osoba, która nie jest wielką fanką białych kotów (kociara, ale woli inne umaszczenie) powiedziała, że jest przepiękny. Nie możemy się nie zgodzić. 

Szukamy dla niego domu, który zadba o to, aby Pokrzywek miał już jak najlepiej w życiu.

[nggallery id=2284]

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)