Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Rózia kotka do adopcji Poznań

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 2013 r.
Zdrowie:  odrobaczona / wysterylizowana / zaszczepiona / testy FIV i FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu z dziećmi

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny, w domu tymczasowym, w którym przebywa są jeszcze dwie kotki, dziewczyny dobrze się dogadują

Zachowanie: przyjacielska

Inne: kot wychodzący, ale ładnie potrafi korzystać z kuwety

Poznaj historię Rózi:

2 stycznia 2016 r. 

Szukamy domu tymczasowego lub stałego dla Rózi, kici z Dopiewa. Dotychczas była kotką bezdomną, dokarmianą przez dobra osobę, która zgłosiła kotkę do nas jako kotkę w zaawansowanej ciąży. Kicia miała bardzo duży brzuch, wyglądała jakby była „na ostatnich nogach”. W gabinecie weterynaryjnym okazało się jednak, że kicia nie jest w ciąży, a jej brzuch był po prostu ogromnie wzdęty, jelita były znacznie powiększone, zalegały w niej masy kałowe. Kotka spędziła z nami 3 tygodnie, została wyleczona i wysterylizowana, a potem wypuszczona.
Kilka tygodni później jej Karmicielka przywiozła kicie do gabinetu ledwo żywą. Kicia prawie się nie ruszała, brzuch był znów gigantyczny. Znów była zagazowana i zatkana, miała stan zapalny.
Kicia po 3 tygodniach znów jest zdrowa i gotowa do opuszczenia fundacji, jednakże nie może wrócić na wolność. Mała musi do końca życia jeść specjalistyczna karmę z błonnikiem. Na tej karmie pięknie funkcjonuje. W naszej kociarni niestety się męczy gdyż inne koty dają jej popalić, a ona jest przerażona gdy otaczają ja inne kotki. Nosi obróżkę feromonową na uspokojenie.
Rózia bardzo lubi mizianie, jest bardzo kontaktowa.

13 marca 2016 r. 

Rózia dość długo musiała czekać na dom tymczasowy, ale w końcu się doczekała. Dziś do niego pojechała. Mamy nadzieję, że szybko odnajdzie się w nowym otoczeniu. Czekamy teraz aż ktoś przygarnie na stałe naszą Rózię, która ma cudowne usposobienie.  Lubi być głaskana i bez problemu zaczęła się dogadywać z innymi kotami w kociarni. Teraz mieszka sama z człowiekiem. Jesteśmy ciekawi jak będzie się czuć. Jest naprawdę kochaną kotką. Zachęcamy do adopcji Rózi.

4 października 2016 r. 

Los uśmiechnął się do Rózi i pojechała dziś do stałego domu. Trochę musiała poczekać, na szczęście znaleźli się ludzie, którym wpadła w oko. Bardzo się cieszymy.

5 listopada 2016 r.

Minął miesiąc od adopcji i niestety Rózia do nas wraca. Pojechała dziś do domu tymczasowego, w który mieszka nasza inna podopieczna – kotka Kasia. Ponownie szukamy domu dla kochanej Rózinki.

12 grudnia 2019 r. 

Minęło już kilka lat, od kiedy Rózia mieszka w domu tymczasowym, gdzie cierpliwie czeka, aż ktoś zwróci na nią uwagę i da jej dom. Kotka jest przekochana- lubi towarzystwo ludzi, lub być głaskana, ale uwielbia również przesiadywać w ogródku, dlatego też szukamy dla niej domu wychodzącego. Kto da dom naszej Rózince?

6 czerwca 2022 r. 

Po tylu wspólnych latach Rózia wraz z Kasią zostały zaadoptowanye przez dotychczasowy dom tymczasowy. Bardzo się cieszą, że zostaną ze sobą już na zawsze.

[nggallery id=1412]

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)