Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

27 maja 2022
Shelby trafił do nas jak wiele psów trafia do schroniska – bez historii. Nie wiemy co spowodowało, że znalazł się na ulicy. Gdy trafił pod naszą opiekę liczyliśmy, że ktoś szybko zgłosi się po młodego i ładnego pieska, niestety tak się nie stało… Dziś Shelby zostawia za sobą przeszłość i szuka nowego domu. Shelby jest młody, ma około 3-4 lat, a wyglądem odrobinę przypomina beagla chociaż oczywiście jest rodowodowym kundelkiem. Jego pierwsze spacery w schronisku pokazały nam, że wcześniej prawdopodobnie nie znał smyczy ani obroży. Szybko jednak zrozumiał, że ich zakładanie oznacza wyjście poza boks na spacery, które po prostu uwielbia. Spacer z nim to zawsze miło spędzony czas, nasz „bajgielek” pięknie chodzi na smyczy i z każdym wyjściem pokazuje jak bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Shelby jest ciekawski i chętnie poznaje okolicę, unikając przy tym kałuż i błota, bo jak się okazało jest czyścioszkiem. Fajnie dogaduje się z miłymi psami, przypuszczamy, że z pewnym siebie kotem również może zamieszkać. Jest zdrowy i średniej wielkości – waży 19 kg.
31 lipca 2022
Sympatyczny Shelby ma w końcu prawdziwy powód do radości, nie musi już bowiem dłużej męczyć się w schroniskowej klatce. Dzisiaj po raz ostatni w życiu przekroczył próg boksu, w którym spędził ostatnie dwa miesiące, i nie oglądając się za siebie pojechał do swojego nowego domu. W nowym miejscu od pierwszego momentu poczuł się doskonale, po prostu jak u siebie, wszystko wskazuje na to, że trafił ostatecznie do swojego miejsca na ziemi. Nowi opiekunowie Shelby’ego są w nim bez pamięci zakochani i już nie wyobrażają sobie życia bez niego. Bardzo dziękujemy za podarowanie naszemu przystojniaczkowi nowego życia!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047