Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok 2019 r.

Zdrowie: wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona

Stosunek do ludzi: bardzo przyjacielska, cały czas tuli się do człowieka

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: obserwuje ale nie wydaje się zaciekawiona

Inne: bardzo delikatna, bardzo czysta i kochana

 

Sjena o sobie:

Hej jestem Sjena,

Pewnego dnia spacerowałam swobodnie po ogródku jakiegoś człowieka. Chyba się mną człowieki zainteresowały, bo kilka chwil później złapali mnie i zawieźli do miejsca, w którym jest więcej kotów. Okazało się, że jakaś Pani zwróciła na mnie uwagę, bo na moim brzuchu zauważyła małe sznurki. Od człowieków potem się dowiedziałam, że to są szwy po zabiegu, który miałam. Niestety niewiele pamiętam co działo się przed operacją.

Lubię jak człowieki spędzają ze mną czas i mnie głaszczą. Tulenie się do nich jest bardzo przyjemne! Nie boję się innych kotów, ale zdecydowanie wolę być w ludzkim stadzie. Lubię też dbać o mój wygląd i zawsze być czysta.

Bardzo tu mi z Ciociami miło, ale marzy mi się mój własny człowiek, którego będę mogła kochać. Czy chciałbyś dać mi dużo miłości, głaskania, tulenia i miejsce na swoich kolanach? Ja bardzo bym chciała i czekam tu na Ciebie!

Twoja Sjena

Poznaj historię Sjeny:

13 sierpnia 2022 r.

Na ogrodzie mieszkańców naszej gminy pojawiła się niespodziewanie kotka ze szwami na brzuszku (po sterylizacji). Logika nakazała skontaktować się z weterynarzami w pobliżu oraz podjąć wszelkie inne działania w celu znalezienia opiekunów kotki, którzy poddali ja zabiegowi. Niestety, wszelkie działania na próżno… nikt się nie zgłosił, nie przyznał, a okoliczni weterynarze również nie kotki nie znają. Takim sposobem w schronisku znalazła się Sjena – szylkretowa przytulanka o hipnotyzującym spojrzeniu i wspaniałym kocim usposobieniu.

Do adopcji…

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)