Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

20 marca 2022

 

Niespełna roczna Wenka jest suczką bardzo sympatyczną i wesołą, ale jednocześnie wrażliwą i delikatną. Przyjechała do nas z ogarniętej wojną Ukrainy, po podróży była zmęczona i zestresowana, ale nie wpłynęło to na jej energię i stosunek do otoczenia. Widać po niej, że lubi życie, jest pozytywnie nastawiona do świata i choć czasami brakuje jej jeszcze pewności siebie, to przy delikatnym wsparciu świetnie radzi sobie w wielu sytuacjach. Wenkę cechuje przyjazne podejście zarówno do ludzi, jak i do psów, które dają jej oparcie w świecie i pomagają zrozumieć nieznane jej zjawiska. Doskonale się z nimi komunikuje i mimo młodego wieku jej zachowanie jest bardzo dojrzałe. Spacer z nią to czysta przyjemność, Wenka nie ciągnie na smyczy, nie wyrywa się, spokojnie przemierza leśne ścieżki zajmując się tym, co ją interesuje. Choć jest mocno wychudzona, nie widać po niej, aby doskwierały jej jakiekolwiek dolegliwości zdrowotne. Chcielibyśmy znaleźć dla niej dom najlepszy z możliwych, w spokojnej i przyjaznej psom okolicy, z wrażliwymi, empatycznymi opiekunami. Wenka może zamieszkać w domu z innymi zwierzętami. Jest nieduża, w tej chwili waży 14 kg i powinna przytyć ok. 2 kg. Sunia jest zdrowa, wykastrowana, ma aktualne szczepienia i jest zabezpieczona przeciwko pasożytom wewnętrznym i zewnętrznym.
14 kwietnia 2022
Nasza ślicznotka mieszka już na swoim! No, może nie do końca swoim na wyłączność, ale na pewno jej to nie przeszkadza, bo jest istotą wyjątkowo towarzyską. Swoich opiekunów Wenka rozkochała w sobie już samymi zdjęciami, a podczas spotkania na żywo postawiła już tylko kropkę nad „i”. Do mieszkania wprowadziła się bez większego stresu i bardzo szybko poczuła się jak u siebie, co wprowadziło w lekką konsternację kota Bobka, który z pewną rezerwą podszedł początkowo do pojawienia się Wenki w jego królestwie. Okazał się być jednak kotem wyrozumiałym i łaskawym, dzieląc się z Wenką swoim majątkiem. Rodzina powiększona o kolejnego czarnego czworonoga żyje więc zgodnie i w harmonii, co cieszy nas niezmiernie! Bardzo dziękujemy za przygarnięcie Wenki!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 663 235 754