Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

30 maja 2022
Yoko jest drobniutką, filigranową dziewczynką, dla której szukamy najlepszego domu. Malutka ma niespełna rok, a za sobą straszne doświadczenia, o których nam sama nie opowie, ale wgłębienie na jej główce i blizna na całe czółko mówią wszystko… Poznaliśmy ją w miejskim schronisku w Białogardzie, gdzie od pierwszego spotkania mocno chwyciła nas za serca. Mimo tego, co ją spotkało, Yoko nie straciła wiary w ludzi – od początku w bezpośrednim kontakcie była nie tylko ufna, ale również bardzo wesoła i otwarta. Postanowiliśmy jak najszybciej zabrać ją ze schroniska i na szczęście dosyć sprawnie udało nam się znaleźć dla niej troskliwy dom tymczasowy, w którym – zgodnie z przewidywaniami – jest bardzo grzeczna. Yoko jest pieskiem bardzo radosnym i energicznym, uwielbia spacery i buszowanie w trawie. Ładnie chodzi na smyczy, a puszczona bez niej trzyma się blisko i przychodzi, jak się ją zawoła. Jest bardzo przyjaźnie nastawiona do innych psów, w domu tymczasowym mieszka z innym psem i dwoma kotami. To kochana dziewczynka, a uśmiech nie schodzi z jej pyszczka. Człowiek jest dla niej bardzo ważny, potrzebuje bliskości i poczucia bezpieczeństwa. Jak to szczeniak lubi trochę kombinować i rozrabiać, ale wszystko w granicach rozsądku. Na zdjęciach wydaje się większa niż jest, w rzeczywistości sięga pod kolano, waży 12 kg i już więcej nie urośnie. Jest zdrowa i wykastrowana. Mamy nadzieję, że już niedługo będzie mogła przeprowadzić się do swojego stałego domu. Czekamy teraz na to jedno, właściwe połączenie od nowych opiekunów Joko – gdziekolwiek jesteście, dzwońcie!
2 września 2022
Doczekaliśmy się wraz z Yoko jej wielkiego dnia! Nasza drobniutka, rozczochrana trzpiotka dostała w końcu to, na co od zawsze zasługiwała, czyli nowy dom. Zamieszkała w bardzo fajnej i spokojnej okolicy, zyskując oddanych sobie opiekunów, którzy od pierwszego spotkania z Yoko wiedzieli, że szukając psa do adopcji szukali właśnie jej. Dziewczynka po przeprowadzce bardzo szybko się zaaklimatyzowała i nie sprawiała najmniejszych problemów. Bardzo się cieszymy i z całego serca dziękujemy za przygarnięcie naszej Yoko!

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047