Podstawowe informacje:
Urodzona: ok. 06.2021 r.
Zdrowie: zachipowana, odrobaczona, zaszczepiona
Stosunek do ludzi: lubi kontakt z ludźmi, chętnie się tuli; może być troszkę nieśmiała na początku
Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu
Psy: nie miała kontaktu
Koty: troszkę się boi, ale po czasie powoli zaczyna ufać
Inne: –
Zira o sobie:
Cześć jestem Zira! Mistrzyni Kociego Świata we wspinaczce.
Jakim jestem kotkiem? Hmm powiedziałabym, że przebojowym najbardziej lubię się wspinać i odkrywać nowe miejsca. Mówią, ze jestem tarzanem wśród kociaków.
Moja największa przygoda? Myślałam, że znam już wszystkie miejsca w domu tymczasowym, że wyżej wspiąć się nie da, ale moja ciekawość doprowadziła mnie do dotychczas nieznanego terenu ludzkich kolan. Mizianie, głaskanie, przytulanie tyle nowości – myślę, że odważę się na powtórkę.
Coś więcej o mnie? Jestem bardzo towarzyska, lubię inne kotki z jednym nawet mieszkam i dogadujemy się świetnie.
Moje największe marzenie? Od dłuższego czasu planuję podróż, do mojego nowego domu. Marzę o stałym miejscu z ukochanym człowiekiem. Może to Ty mógłbyś dać mi dom, odkrywać razem świat i spełnić moje największe marzenie?
Poznaj historię Ziry:
2 grudnia 2021 r.
Serdecznie Wam tę młodą pannę polecamy do odpowiedzialnej adopcji. Dowiedz się więcej: